آخرین اخبار
۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۹
بازدید:۹۸
یک پسر ۱۲ساله هنگام بازی با تفنگ ساچمه‌ای دچار حادثه شد و به کام مرگ فرو رفت.
کد خبر : ۸۰۳۸۲

صبح امروز پنجشنبه بیست و سوم فروردین‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان امام خمینی (ره) از تماس تلفنی با قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، مرگ مشکوک پسر نوجوانی را روی تخت اورژانس گزارش کردند.

 


با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور بازپرس جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد پسر ۱۲ ساله‌ای را مشاهده کردند که بر اثر شلیک گلوله ساچمه‌ای تفنگ بادی بر سرش به کام مرگ فرو رفته بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که این حادثه مرگبار در شهریار رخ داده است.

 

 

در نخستین گام، پدر این پسر نوجوان هدف تحقیق قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: در تعطیلات نوروزی به یکی از شهر‌های اطراف تهران مسافرت کرده بودیم و در آنجا با درخواست‌های زیاد پسرم یک تفنگ بادی برایش خریدم؛ روز حادثه فرزندم مشغول بازی کردن با سلاح بود که ناگهان گلوله ساچمه‌ای شلیک شد و به سرش برخورد کرد؛ ما او را خیلی زود به بیمارستان رساندیم، اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و متاسفانه فوت کرد.

 

 

با دستور قاضی شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امورجنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: تسنیم

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها