آخرین اخبار
۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۵
بازدید:۱۹۰
چند فصلی است که فروردین ماه برای باشگاه و هواداران تیم استقلال یادآور اتفاقات تلخ و فراموش نشدنی و باور نکردنی بوده است.
کد خبر : ۸۰۳۴۰

حذف از لیگ قهرمانان آسیا در عین شایستگی و تنها و تنها به دلیل تعلل و عدم توجه مدیران و مسولان باشگاه استقلال و غفلت فدراسیون فوتبال دو فصل متوالی باعث یک تعجب و افسوس بسیار شده است.


عدم دریافت مجوز حرفه ای و بدهی های متوالی بازیکنان و مربیان خارجی باعث حذف تیمی شده است که با دریافت سهمیه آسیایی میلیون ها هوادار خود را امیدوار نگه می داشت اما پس از مدتی تبدیل به ناامیدی کرد.
فروردین ماه که از راه می رسد نگرانی هواداران آبی تشدید پیدا می کند، تهدید دوباره برای حذف سه باره از آسیا تکمیل کننده ناکامی های چند فصل اخیر خواهد بود اما باشگاه استقلال خوب می داند هرگز نباید به فکر تکرار سه باره آن باشد.
آقای خطیر خوب می داند که با بیانیه و شعار دادن نمی تواند مشکلات باشگاه را در راه دستیابی به سهمیه آسیایی و عدم حذف سه باره این تیم را حل و فصل کند.
آقای خطیر خوب می داند چشم و گوش هواداران تیم استقلال از این شعارها و بیانیه های امید بخش پر شده است، پیام هایی که هرگز به استجابت نرسیده اند و حذف از آسیا به سرنوشت استقلالیها تبدیل شده است.
حذف از لیگ قهرمانان آن هم برای سومین فصل متوالی هرگز نه برای استقلالیها و نه اهالی فوتبال هرگز قابل هضم و پذیرش نیست و در صورت رخ دادن این اتفاق تلخ هجمه های تند و غیرقابل کنترل هواداران آبی آغاز خواهند شد.

21458/غ

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها