آخرین اخبار
۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۰
بازدید:۲۹۳
به نظر می رسد باشگاه استقلال هنوز تکلیف بدهی های داخلی خود را مشخص نکرده است.
کد خبر : ۸۰۳۳۹

روزهای حساس گرفتن مجوز حرفه‌ای برای دو باشگاه پرطرفدار پرسپولیس و استقلال از راه رسیده و متاسفانه باز هم مدیران فوتبالی کار را به روزهای پایانی و دقیقه ۹۰ کشاندند. جدا از بحث مالکیت مشترک دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که قرار است طی روزهای آینده حل شود، موضوع بدهی های دو باشگاه این روزها حسابی دردسر ساز شده است. به خصوص در مورد باشگاه استقلال که بدهی های داخلی و خارجی دارد.

 


پرسپولیسی ها در این زمینه از رقیب سنتی جلوتر هستند و فعلا هیچ بدهی ندارند. در فیفا هم پرونده بازی ندارند و همین موضوع باعث شده تا قرمزها یک گام برای گرفتن مجوز حرفه ای جلوتر باشند. مدیرعامل استقلال در آخرین مصاحبه خود مدعی شده که این باشگاه هم بدهی ندارد و همه مدارک مورد نیاز را بارگذاری کرده است. خطیر و دوستانش مدعی هستند استقلال در راه گرفتن مجوز حرفه ای مشکلی ندارد و آن ها می توانند به راحتی این مجوز را دریافت کنند.

استقلالی ها مدعی هستند با سانتاکلارا توافق کردند و در مورد پرونده هایی مثل ساپینتو و دستیارانش و همچنین آمانوف که امروز حکم قطعی آن آمده مشکلی استقلال را تهدید نمی کند. با این حال استقلالی ها به نظر می رسد هنوز تکلیف پرونده های داخلی خود را مشخص نکردند و معلوم نیست بدهی خود را پرداخت کردند یا خیر. همانطور که قبلا نوشتیم، استقلال به چند بازیکن سابق خود از جمله سیاوش یزدانی و محمد دانشگر مدافعان فعلی سپاهان و همچنین چند بازیکن دیگر بدهی دارند و بعضی از این نفرات حتی علیه باشگاه استقلال حکم گرفتند.

با این حال خبری از پرداخت مطالبات این بازیکنان نبوده و باشگاه استقلال در این خصوص شفاف سازی نکرده است. همچنین بدهی ۹۰ میلیاردی به سازمان لیگ هم از دیگر مشکلات باشگاه استقلال است که گویا هنوز پرداخت نشده است. بهتر است باشگاه استقلال برای روشن شدن اذهان و برطرف کردن نگرانی هوادارانش در این خصوص شفاف سازی کند. اگر این بدهی ها پرداخت شده و یا توافقی در این زمینه انجام شده، خوب است که استقلالی ها در این خصوص توضیحات لازم را ارائه دهند تا مشکلی برای آن ها در راه آسیایی شدن به وجود نیاید.

21458/غ

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها