آخرین اخبار
۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
بازدید:۸۴۴
با مصدومیت مهدی مهدی پور و خروج او از لیست استقلال تراز بازیکن در تیم صدرنشین نسبت به دور رفت منفی شد!
کد خبر : ۸۰۳۳۸

استقلال در تعطیلات زمستانی سه بازیکن از دست داد. سعید مهری با فسخ قرارداد یک طرفه خود با استقلال راهی تیم آپول شد. تیمی که آماده می شود با مربیگری ریکاردو ساپینتو قهرمانی اش را در این فصل از بازی های لیگ برتر قبرس جشن بگیرد.

 


یکی از اتفاقات تلخ در اردوی آبی ها مصدومیت کوین یامگا بود. مصدومیتی که منجر به آسیب دیدگی شدید کوین از ناحیه چشم شد و از شروع دور برگشت نتوانست استقلال را همراهی کند. این اتفاق تلخ در بازی مس رفسنجان تکرار شد و استقلال در ۸ هفته پایانی مهدی مهدی پور را نخواهد داشت. به جمع این سه بازیکن باید امیر ارسلان مطهری را هم اضافه کرد که راهی تراکتور شد.

استقلال ۴ بازیکن تاثیر گذار در دور رفت را در دور برگشت به همراه نداشت. از جمع این ۴ بازیکن تنها مهدی مهدی پور از ابتدای دور برگشت تا بازی با مس رفسنجان همراه آبی ها بود.

استقلال در تعطیلات زمستانی اما سه بازیکن جدید به خدمت گرفت. رافائل سیلوا، جلال الدین ماشاریپوف و میلاد فخر الدینی. از این جمع میلاد فخر الدینی و جلال الدین ماشاریپوف در آخرین بازی استقلال در برابر مس به میدان آمدند و جز خوب های استقلال بود اما رافا روی نیمکت نشست.

با خروج مهدی مهدی پور از لیست استقلال حالا تراز بازیکن در تیم مدعی قهرمانی منفی شد و باشگاه استقلال بنا بر قوانین نمی تواند بازیکن جدیدی را جایگزین کند و باید با یک بازیکن کمتر به کار ادامه دهد.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها