۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰
بازدید:۵۲۶
میلاد سرلک در حالی باید با لباس ملوان مقابل پرسپولیس قرار بگیرد که چندین سال در این تیم بازی کرد و به افتخارات زیادی رسید.
کد خبر : ۸۰۳۳۲

میلاد سرلک به خاطر  اینکه دیگر نمی توانست بیش از این معافیت خدمت سربازی اش را تمدید کند راهی ملوان شد و از نیم فصل دوم در اختیار این تیم بوده است اما شرایط برای او خوب پیش نرفت.

 


چند مصدومیت و البته جا افتادن هافبک های میانی ملوان در ترکیب تیم شان باعث شده تا سرلک در نیم فصل دوم تنها سه بازی و به اندازه ۲۱۵ دقیقه برای قوهای سپید انزلی انجام دهد.

از بدشانسی این بازیکن او بازی با پیکان را به خاطر سرماخوردگی از دست داد و دوباره مقابل صنعت نفت ۶۰ دقیقه بازی کرد اما در بازی با نساجی کاملا نیمکت نشین بود. حالا باید دید شماره ۱۰ سابق سرخ ها که در ملوان با لباس شماره ۲۴ به میدان می‌رود شانسی برای بازی در ورزشگاه آزادی مقابل تیمش سابقش را خواهد داشت یا نه و هواداران پرسپولیس و همبازیان سابقش چگونه از او استقبال خواهند کرد.

طی سه سال و نیم گذشته میلاد سرلک تقریبا هیچ وقت در بازی های پرسپولیس نیمکت نشین نبوده و هواداران این تیم خیلی کم یادشان می آید که شماره ۱۰ کم حرف و تاثیرگذارشان را روی نیمکت دیده باشند. سرلک در آخرین بازی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی زیر نظر یحیی مقابل نساجی که یک بازی عقب فتاده بود به خاطر احتمال جدایی اش کار را از روی نیمکت شروع کرد و تنها در وقت های تلف شده به زمین رفت که شاید این تنها تصویر موجود در ذهن هواداران از  نیمکت نشینی او در ورزشگاه آزادی باشد که آن هم در شرایطی خاص اتفاق افتاد وگرنه او همواره مورد اعتماد یحیی بود و  اگر مصدوم یا محروم نمی‌شد تقریبا همیشه در ارنج اصلی بود و خیلی زود شاید در دقایق پایانی تعویض می شد.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها