۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۰
کیم جونگ اون: زمان آماده شدن برای جنگ است
بازدید:۶۳۵
صد انلاین | رهبر کره شمالی بامداد پنجشنبه گفت که وضعیت ناپایدار ژئوپلتیکی در اطراف این کشور بدان معناست که اکنون باید بیشتر از هر زمان دیگری برای جنگ آماده باشند.
کد خبر : ۸۰۳۱۷


به گزارش صد آنلاین ، رهبر کره شمالی بامداد پنجشنبه گفت که وضعیت ناپایدار ژئوپلتیکی در اطراف این کشور بدان معناست که اکنون باید بیشتر از هر زمان دیگری برای جنگ آماده باشند.

 

 

 

کیم جونگ اون: زمان آماده شدن برای جنگ است


«کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی بامداد پنجشنبه هشدار داد که زمان آماده‌شدن این کشور برای جنگ فرا رسیده است.

کیم طی اظهاراتی حین بازدید از دانشکده نظامی-سیاسی «کیم جونگ-ایل» گفت که وضعیت ناپایدار ژئوپلتیکی در اطراف این کشور بدان معناست که اکنون باید بیشتر از هر زمان دیگری برای جنگ آماده باشند.

به نوشته خبرگزاری «یونهاپ»، وی وعده داد که در صورت انتخاب تقابل نظامی با کره شمالی توسط کشور‌های دیگر، تمام ابزار‌ها را برای وارد کردن «ضربه مرگبار» بدون تردید به دشمن بسیج کند.

طبق این گزارش، رهبر کره شمالی با بیان اینکه اکنون زمان آن است که بیش از هر زمان دیگری برای جنگ آماده باشند، توضیح داد که پیونگ‌یانگ باید محکم‌تر و کامل‌تر برای جنگی آماده شود که باید بدون شکست پیروز شود، نه فقط برای یک جنگ احتمالی.

کیم همچنین به دانشگاه مذکور دستور داد تا استعداد‌های نظامی جدیدی را پرورش دهد که کاملاً به کمیته مرکزی حزب وفادار هستند و قادر به غلبه بر دشمن با «برتری ایدئولوژیک، ذهنی، مبارزاتی، اخلاقی و تاکتیکی» هستند.

منبع: فارس

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها