آخرین اخبار
۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۵
مصدومیت ۱۱ نفر در تصادف پژو و پراید در فولادمحله شهمیرزاد
بازدید:۳۹۵
صد انلاین | سمنان تصادف یک دستگاه خودرو پژو با یک پراید منجر به مصدومیت ۱۱ سرنشین این دو خودرو شد.
کد خبر : ۸۰۳۰۰به گزارش صد آنلاین ، سمنان تصادف یک دستگاه خودرو پژو با یک پراید منجر به مصدومیت ۱۱ سرنشین این دو خودرو شد.

 

 

 

مصدومیت ۱۱ نفر در تصادف پژو و پراید در فولادمحله شهمیرزادکارن یحیایی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سمنان، ۲۲ فروردین ماه اظهار کرد: این سانحه رانندگی بعدازظهر چهارشنبه در محور شهمیرزاد _ فولادمحله رخ داد.

وی ادامه داد: این تصادف جاده‌ای در سه راهی منطقه حفاظت شده پرور در محور شهمیرزاد به فولادمحله به وقوع پیوسته است.

وی از امدادرسانی به هنگام به حادثه دیدگان خبر داد و خاطرنشان کرد: به محض اطلاع اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، اکیپ‌های پزشکی و امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: در این سانحه که ۱۲زو ۴۵ دقیقه ۲۲ فروردین ماه به اورژانس استان اطلاع رسانی شده یک دستگاه پژو با خودروی پراید تصادف و متاسفانه همه سرنشینان دچار مصدومیت شدند.

یحیایی تعداد مصدومان این سانحه را ۱۱ نفر برشمرد و خاطرنشان کرد: تعداد ۱۰ نفر از مصدومان حادثه به بیمارستان اعزام و یک نفر نیز در محل درمان شد.

وی با اشاره به اعزام چند آمبولانس و بالگرد دانشگاهدعلوم پزشکی سمنان به محل صحنه تصادف اظهار کرد: با توجه به نظر تیم‌های درمانی اورژانس تعداد دو نفر از مصدومان این سانحه به وسیله بالگرد به بیمارستان اعزام شدند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها