آخرین اخبار
۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۷
جهاد اسلامی فلسطین:
تل آویو پس از شکست میدانی به ترور فرزندان رهبران مقاومت روی آورده است
بازدید:۳۰۲
صد آنلاین | جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: رژیم اشغالگر اسرائیل پس از شکست و ناکامی در تحقق اهداف خود در میدان جنگ به ترور فرزندان رهبران مقاومت روی آورده است. جنبش جهاد اسلامی در بیانیه‌ای حمله وحشیانه رژیم جنایتکار نازی اسرائیل که تعدادی از فرزندان و نوه‌های «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس را هدف قرار داد، به شدت محکوم کرد.
کد خبر : ۸۰۲۹۲


به گزارش صد آنلاین ، جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: رژیم اشغالگر اسرائیل پس از شکست و ناکامی در تحقق اهداف خود در میدان جنگ به ترور فرزندان رهبران مقاومت روی آورده است.

 

 

 

جهاد اسلامی فلسطین:تل آویو پس از شکست میدانی به ترور فرزندان رهبران مقاومت روی آورده است

 

 


جنبش جهاد اسلامی در بیانیه‌ای حمله وحشیانه رژیم جنایتکار نازی اسرائیل که تعدادی از فرزندان و نوه‌های «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس را هدف قرار داد، به شدت محکوم کرد.

این جنبش فلسطینی افزود: این عملیات ناجوانمردانه موید آن است که دشمن در اثر ناکامی میدانی در دستیابی به اهداف خود در سردرگمی به سر می‌برد و در صدد جبران آن است که تیر‌های کور کینه خود را به سمت انتقام از فرزندان مجاهدین مقاومت و خانواده‌های آن‌ها نشانه می‌گیرد.

جنبش جهاد اسلامی با اشاره به اینکه دشمن صهیونیستی برای انجام این جنایت روز اول عید سعید فطر را انتخاب کرد، افزود: این جنایت با هدف افزایش غم و اندوه در جان مردم ما انجام شد. دشمن فکر می‌کند که با این کار، مقاومت را به نا امیدی و تسلیم سوق می‌دهد و از این طریق مقاومت امتیازاتی خواهد داد که دشمن برای به دست آوردن آن در میدان عاجز است.

این جنبش مقاومت فلسطینی در بیانیه خود تاکید کرد که هدف قرار دادن رهبران، فرماندهان، فرزندان و خانواده‌های رزمندگان مقاومت نتیجه‌ای جز افزایش عزم و استواری مردم فلسطین و مقاومتِ ما در پایبندی به حقوق مردم فلسطین تا شکست رژیم اشغالگر صهیونیستی نخواهد داشت. دشمن صهیونیستی محکوم به توقف جنگ نسل کشی علیه مردم فلسطین است.

در این بیانیه آمده است: آنچه رهبران مقاومت از خون خود، فرزندان و خانواده هایشان تقدیم می‌کنند تنها بخشی از فداکاری بزرگ مردم فلسطین است. مقاومت برای دفاع از مردم فلسطین از فداکاری رهبران و فرزندانشان دریغ نمی‌کند.

این بیانیه پس از آن صادر شد که دقایقی پیش شبکه خبری «الجزیره» از شهادت سه فرزند و سه نوه هنیه در حمله رژیم صهیونیستی به غرب غزه خبر داده بود.

در همین راستا، منابع فلسطینی نیز تأیید کردند که «حازم»، «امیر» و «محمد» هنیه به همراه سه نوه رئیس دفتر سیاسی حماس به شهادت رسیده اند.

طبق گزارش رسانه‌ها، آن‌ها در حمله رژیم صهیونیستی به خودرویشان در منطقه «الشاطی» غزه به شهادت رسیده‌اند.

رئیس دفتر سیاسی حماس با تایید خبر شهادت فرزندان و نوه‌هایش در حمله رژیم صهیونیستی، گفت: ما با این درد و خون برای مردم، آرمان و ملت خود امید، آینده و آزادی می‌آفرینیم.

هنیه همچنین گفت: حدود ۶۰ نفر از اعضای خانواده من مانند همه مردم فلسطین به شهادت رسیدند و هیچ تفاوتی میان آن‌ها وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: اشغالگران بر این باورند که با هدف قرار دادن فرزندان رهبران، عزم مردم ما را درهم می‌شکنند، اما ما به اشغالگران می‌گوییم که این خون، ما را در اصول و پایبندی به سرزمین‌مان استوارتر می‌کند.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها