آخرین اخبار
۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۰
بازدید:۲۰۹۵
۸ باخت، یک تساوی و ۳ برد نتایجی است که سپاهان در ۱۲ بازی اخیرش گرفته است و باعث نارضایتی شدید بخش عمده‌ای از هواداران این باشگاه شده است.
کد خبر : ۸۰۲۳۳

یحیی؛ بمب در آستانه انفجار | قرارداد با گل محمدی برای جنگ با پرسپولیس و استقلال

روند رو به نزول سپاهان در این فصل همچنان ادامه دارد ویکشنبه شب گذشته طلایی‌پوشان اصفهانی در یک نمایش غیر قابل قبول در آبادان مقابل تیم صنعت که تیم آخر جدول رده‌بندی بود با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

 


۸ باخت، یک تساوی و ۳ برد نتایجی است که سپاهان در ۱۲ بازی اخیرش گرفته است و باعث نارضایتی شدید بخش عمده‌ای از هواداران این باشگاه شده است. این در حالی است که سپاهان فصل را بسیار خوب شروع کرده بود اما بعد از ماجراهای سقف بودجه و محرومیت چند بازیکنش ناگهان همه چیز به هم ریخت.

در ابتدا هواداران سپاهان فکر می‌کردند این وضعیت موقتی است و تیم‌شان دوباره به روزهای اوجش باز خواهد گشت. اما بعد از دو شکست مقابل الهلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، نتایج ضعیف این تیم در لیگ برتر هم ادامه کرد و حالا با شکست مقابل صنعت نفت آبادان هواداران این تیم به سیم آخر زده‌اند و خواهان تغییر این وضعیت شده‌اند.

تا مدتی پیش بخش زیادی از انتقادات سپاهانی‌ها به بازیکنان این تیم بود اما حالا دیگر ژوزه مورایس هم زیر سوال رفته است و تردیدها درباره شایستگی او برای ادامه کار در سپاهان افزایش پیدا کرده است.

میزان نارضایتی‌ها از مورایس به قدری بالا رفته است که بخش زیادی از هواداران این تیم خواهان برکناری هرچه سریع‌تر او و آمدن یک مربی جدید شده‌اند.

در نظرسنجی‌هایی هم که کانال‌های هواداری سپاهان در این باره منتشر کرده‌اند گزینه ابقای مورایس رای زیادی ندارد و هواداران در حال بررسی و پیشنهاد دادن گزینه‌های مطلوب به مدیران باشگاه هستند!

نکته جالب این است که ظاهرا یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق پرسپولیس یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها نزد هواداران سپاهان است و در نظرسنجی‌ها مختلف از بقیه گزینه‌ها رای بیشتری آورده است.

اما ظاهرا کار از این هم فراتر رفته است و خبر رسیده مذاکرات سپاهان با یحیی شروع شده است. بر اساس شنیده‌ها نماینده و مدیر برنامه‌های گل‌محمدی دیروز مذاکراتی با باشگاه سپاهان داشته است.

این مذاکرات در حالی شروع شده است که سپاهان هنوز ۹ بازی تا پایان لیگ دارد و در جام حذفی هم به مرحله یک هشتم رسیده است. مشخص نیست مذاکرات سپاهان با یحیی برای ادامه این فصل است یا اگر توافقی صورت بگیرد برای فصل آینده خواهد بود.

البته ظاهرا این اولین تماس‌ها بین سپاهان و یحیی نبوده است و قبلا هم صحبت‌هایی بین دو طرف رد و بدل شده است. همان زمان بود که یحیی درباره واکنش احتمالی هواداران پرسپولیس نسبت به حضور روی نیمکت سپاهان گفت: «من در هر تیمی باشم و یا با باشگاه دیگری کار کنم قطعا منافع آن باشگاهی که با آن قرارداد دارم برای من مهم‌تر است. هواداران خیلی حرفه‌ای نسبت به این قضیه فکر می‌کنند و نسبت به مربی‌ای که در آن باشگاه بوده با آنها کار کرده برای آنها زحمت کشیده و ارتباط خوبی با آنها داشته فکر می‌کنم اگر آن مربی را در باشگاه دیگری ببینند فکر نمی‌کنم ناراحتی به وجود بیاید وقتی مربی در مورد منافع باشگاه خودش صحبت می‌کند.»

این طور به نظر می‌رسد که یحیی خودش هم بی‌میل نیست دوباره به اصفهان برود و بعد از تجربه مربیگری در ذوب آهن این بار هدایت سپاهان را هم تجربه کند. اما این توافق یکی از جابجایی‌های بزرگ فوتبال ایران است و نهایی شدنش نیاز به مذاکرات و هماهنگی‌های زیادی دارد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها