آخرین اخبار
۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰
بازدید:۵۲۷۱
صد آنلاین | نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر بر انجام عملیات نظامی در رفح تاکید کرد.
کد خبر : ۸۰۲۰۷

 

به گزارش صد آنلاین ، بنیامین نتانیاهو سابقه طولانی‌ترین دوره تکیه بر سکان نخست وزیری رژیم صهیونیستی در تاریخ منحوس ۷۵ ساله این رژیم را دارد. با این حال، حمله هفتم اکتبر و شکست اطلاعاتی مفتضحانه تل آویو، بر همگان آشکار کرده که نتانیاهو اکنون به پایان فروغ سیاسی خود رسیده است. با این حال، وی به خوبی می‌داند تا زمانی که جنگ در جریان است می‌تواند همچنان در جایگاه خود بماند. 

 

 

 

 


به گزارش الجزیره، نتانیاهو که پیش‌تر از مشخص شدن یک تاریخ مشخص برای آغاز عملیات نظامی در رفح، متراکم‌ترین منطقه فعلی در غزه، خبر داده بود، امروز (سه شنبه) اعلام کرد: هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند مانع اسرائیل در انجام عملیات در رفح شود. 

وی خاطر نشان کرد: اسرائیل به تلاش خود به منظور رسیدن به هدفش در نابودی عناصر حماس از جمله در منطقه رفح ادامه خواهد داد و هیچ قدرتی در جهان نمی‌تواند مانع ما شود. اکنون قدرت‌های زیادی به دنبال اعمال فشار و تلاش برای جلوگیری از وقوع این اتفاق هستند، اما این موضوع کمکی نخواهد کرد. دشمن به واسطه انجام حمله هفتم اکتبر توانایی تکرار دوباره آن را نخواهد داشت. 

مقامات صهیونیست مدعی هستند که هم اکنون ۴ گردان حماس در منطقه رفح فعال هستند و بدون انجام عملیات زمینی در این منطقه، نمی‌توان از نابودی کامل حماس اطمینان حاصل کرد. 

اکنون یک میلیون و ۵۰۰ هزار آواره فلسطینی در رفح، جنوبی‌ترین منطقه غزه پناه گرفته‌اند. مقامات بین المللی می‌گویند که انجام عملیات زمینی در منطقه‌ای با چنین تراکمی فاجعه آمیز بوده و اسرائیل با حمله به رفح حمام خون به راه خواهد انداخت.

4561/ب
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها