آخرین اخبار
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰
بازدید:۱۳۵
صد انلاین | رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل قتل یک مرد جوان در جنوب تهران، خبر داد.
کد خبر : ۸۰۱۳۲

به گزارش صد آنلاین، سردار علی‌ولی‌پور گودرزی درباره جزئیات این خبر گفت: روز چهارشنبه پانزدهم فروردین‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان شهدای یافت‌آباد یک مورد مرگ مشکوک مرد جوان و جراحات شدید دو مرد دیگر بر اثر اصابت ضربات چاقو را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، اطلاع‌رسانی کردند. درپی اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به بیمارستان موردنظر اعزام شده و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند. تیم جنایی در نخستین گام با جسد مردی حدوداً ۲۵ ساله‌ مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته بود.

 

 

 

 

 


وی ادامه داد: بررسی‌های اولیه نیز نشان داد که مقتول در جریان یک نزاع سه نفره در محله ابراهیم‌آباد قربانی جنایت شده که در جریان این درگیری قاتل و و یک نفر دیگر زخمی شدند و از سوی امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شده‌اند. در همین راستا نیز بلافاصله یکی از افراد زخمی که پسردایی مقتول بود، هدف تحقیقات قرار گرفت و مدعی شد که کارگر هستند و در یک خانه کوچک اجاره‌ای در محله یافت‌آباد تهران زندگی می‌کنند. مقتول که پسرعمه‌ این فرد بود بر سر اینکه خانه کوچک است و افراد زیادی در آنجا زندگی می‌کنند با مالک اختلاف پیدا کرد و این موضوع باعث شد تا از یکدیگر کینه به دل بگیرند و در همین راستا هم با یکدیگر قرار نزاع گذاشتند. در جریان این درگیری نیز قاتل با ضربه چاقو پسرعمه‌ این فرد را به قتل رساند و خودش هم به شدت زخمی شد.

به گزارش ایسنا، رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته محل جنایت، بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده انجام دهند. همچین با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهمان که در بیمارستان بستری بودند پس از سیر مراحل درمانی برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار خواهند گرفتند.

 

4561/ل

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها