۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
بازدید:۳۵۵۴
صد آنلاین | یک منبع آگاه در مورد ادعای مهدی هاشمی‌نسب و جواد نکونام مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ برتر ۳ میلیون دلار در نقل‌وانتقالات هزینه کرده است، اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم این حرف‌ها بر چه اساس زده می‌شود.
کد خبر : ۸۰۰۸۵

واکنش باشگاه پرسپولیس به ادعای جنجالی نکونام و محرومیت عالیشاه

باشگاه پرسپولیس به دو اتفاق مهم در مورد این باشگاه در روز‌های گذشته واکنش نشان داد.

 


یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس در مورد ادعای مهدی هاشمی‌نسب و جواد نکونام مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس در نیم‌فصل دوم لیگ برتر ۳ میلیون دلار در نقل‌وانتقالات هزینه کرده است، اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم این حرف‌ها بر چه اساس زده می‌شود. عبدالکریم حسن و اوستون ارونوف هر دو با قراردادی یک و نیم ساله به پرسپولیس آمدند که مجموع ارزش قرارداد این دو بازیکن برای نیم فصل یک ششم چیزی که استقلالی‌ها ادعا کردند هم نمی‌شود. 

وی ادامه داد: دوستان که مدام در مورد سقف قرارداد ما صحبت می‌کنند چرا نمی‌گویند که ما نام نبیل باهویی، یاسین سلمانی و مرتضی پورعلی‌گنجی را از لیست خارج کردیم تا توانستیم بازیکن جذب کنیم و سقف را نشکنیم. همین الان هم سقف بودجه ما جا دارد.

این منبع آگاه افزود: تمام اسناد و مدارک قرارداد عبدالکریم و ارونوف در سازمان لیگ و کدال موجود است و نیازی نیست که دوستان نگران باشند. به قول آقای درویش حتما با دوستان گران حساب کردند که به این مبالغ رسیده‌اند.

وی درباره احضار امید عالیشاه به کمیته انضباطی و محرومیت موقت این بازیکن به خاطر مصاحبه بعد از بازی با گل‌گهر، گفت: برای خودمان هم این رفتار عجیب است. مربی استقلال بعد از بازی با مس در نشست خبری عملا به داور بازی اتهام زد، اما هیچ واکنشی از فدراسیون یا کمیته انضباطی ندیدم، اما بازیکن ما فوری محروم و احضار می‌شود. واقعا دلیل این رفتار دوگانه را نمی‌دانیم.

21458/خ
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها