آخرین اخبار
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱
خواستگار سمج بازداشت شد
بازدید:۱۸۷
صد آنلاین | پسر جوان زمانی که با پاسخ منفی از سوی دختر مورد علاقه‌اش مواجه شد، با تهدید سعی داشت وی را مجبور به ازدواج کند.
کد خبر : ۸۰۰۷۰به گزارش صد آنلاین ، چند روز قبل دختر جوانی به پلیس مراجعه و از تهدید‌های خواستگار سابقش شکایت کرد. او گفت: مدتی قبل در فضای مجازی با نوید آشنا شدم، بعد از مدتی هم پیشنهاد ازدواج به من داد. اما همانطور که زمان می‌گذشت و بیشتر و بیشتر با نوید آشنا می‌شدم، از رفتارهایش متوجه شدم که نمی‌شود با او زندگی کرد. به همین دلیل بعد از مدتی به او پاسخ منفی دادم و رابطه ام را قطع کردم.

 

 

خواستگار سمج بازداشت شد
او ادامه داد: مدتی بعد در مسیر خانه یکی از اقوامم، او را دیدم و خواست باهم صحبت کنیم. اما به نوید توجهی نکردم و از آنجا دور شدم. نمی‌دانستم او در تعقیبم است و زمانی که داشتم تلفنی صحبت می‌کردم او گوشی را از دستم قاپید. نوید ناپدید شد و بعد از آن با او تماس گرفتم و او مرا تهدید کرد که اگر به خواسته‌هایش تن ندهم و به او پاسخ مثبت ندهم، عکس و فیلم‌های خصوصی را که در گوشی دارم در فضای مجازی منتشر خواهد کرد. عکس‌های شخصی که اگر منتشر می‌شد بی شک من به زندگی‌ام پایان می‌دادم.

با شکایت دختر جوان تحقیقات آغاز و بعد از تأیید اظهاراتش، نوید بازداشت شد. پسر جوان زمانی که در مقابل بازپرس دادسرای ویژه سرقت قرار گرفت، گفت: قصدم آزار رساندن به شیما نبود، فقط می‌خواستم با تهدید نظر او را تغییر دهم و کاری کنم که او به ازدواجم پاسخ مثبت دهد. من به شیما بسیار علاقمند هستم و نمی‌توانم بدون او زندگی کنم.

به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت، پسر جوان در اختیار اداره آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

روزنامه ایران

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها