آخرین اخبار
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۳
درگیری مرگبار دو جوان در گلستان/ قاتل ۱۹ ساله در سمنان دستگیر شد
بازدید:۵۲۱
صد انلاین | جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری قاتل ۱۹ ساله‌ای خبر داد که شب گذشته با قتل جوانی در استان گلستان، متواری شده بود. جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری قاتل ۱۹ ساله‌ای خبر داد که شب گذشته با قتل جوانی در استان گلستان، متواری شده بود.
کد خبر : ۸۰۰۶۹


به گزارش صد آنلاین ، جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری قاتل ۱۹ ساله‌ای خبر داد که شب گذشته با قتل جوانی در استان گلستان، متواری شده بود. جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری قاتل ۱۹ ساله‌ای خبر داد که شب گذشته با قتل جوانی در استان گلستان، متواری شده بود.

 

 

 

درگیری مرگبار دو جوان در گلستان/ قاتل ۱۹ ساله در سمنان دستگیر شد
سرهنگ سیدعلی میراحمدی شامگاه گذشته ۲۰ فروردین با اعلام این خبر اظهار کرد: شب گذشته برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه فردی در یکی از شهرستان‌های استان گلستان جوان ۱۹ساله‌ای را به قتل رسانده و متواری شده است، بلافاصله طرح مهار توسط ماموران انتظامی استان به مرحله اجرا درآمد.

وی ادامه داد: ماموران پاسگاه آبخوری شهرستان سمنان با هوشیاری و تیزبینی به بررسی خودرو‌های عبوری اقدام و در این بین به یک دستگاه پراید با سه سرنشین مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند. سرهنگ میراحمدی با بیان اینکه پلیس به یکی از سرنشینان که از ناحیه پا دچار جراحت بود مشکوک شد، اضافه کرد: با بررسی دقیق و همه جانبه موضوع مشخص شد وی قاتل فراری از استان گلستان است که دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

این مقام ارشد انتظامی از اعتراف متهم ۱۹ ساله به قتل در نتیجه تحقیقات فنی پلیس خبر داد و اظهار کرد: قاتل انگیزه خود از ارتکاب جنایت را اختلافات شخصی عنوان کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کاهش تاب آوری جوانان در برابر هیجانات و عصبانیت لحظه‌ای را یکی از عوامل اصلی چنین حوادث تلخی قلمداد کرد و اضافه کرد: آموزش‌های پیشگیرانه با هدف کنترل خشم در جوانان و نوجوانان می‌تواند نقش بسزایی در کاهش اینگونه جرایم داشته باشد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها