آخرین اخبار
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰
بازدید:۶۹۶
بدون شک ستاره ی تیم استقلال در بازی با مس رفسنجان گوستاوو مهاجم آرژانتینی بود که هر دو گل آبی‌ها را در این بازی به ثمر رساند.
کد خبر : ۷۹۸۷۴

روی پاس ابوالفضل جلالی، گوستاوو بلانکو گلی را به ثمر رساند که کمتر از سوی مهاجمان ایرانی در بازی‌های لیگ برتر دیده بودیم. او با این گل نشان داد، اگر پاس خوب دریافت کند، می‌تواند زننده گل‌های زیبا و سرنوشت‌سازی باشد.

 


حضور جلال‌الدین ماشاریپوف در خط هافبک و بازی مهرداد محمدی در کنار گوستاوو موجب شد، تیم استقلال در این بازی صاحب فرصت‌های خوبی شود که دو فرصت توسط بلانکو تبدیل به گل شود.

جالب اینجاست چندی پیش باشگاه استقلال در تلاش بود قرارداد این بازیکن را از دو سال به یک سال کاهش دهد. شاید به این دلیل که زیاد برای استقلال گل نمی‌زد و شاید به این دلیل که قرارداد او بالا بسته شده است. اما بعد از گلزنی گوستاوو بلانکو در بازی با مس رفسنجان بیشتر تماشاگران استقلال در صفحه استقلال کامنت گذاشته‌اند و از باشگاه خواسته‌اند قرارداد این بازیکن را کاهش ندهد و اجازه دهد او فصل آینده هم برای آبی‌ها بازی کند.

البته باشگاه استقلال هیچ‌وقت این خبر را تایید نکرد که به دنبال کاهش قرارداد گوستاوو بلانکو است. این خبری بود که یکی از مدیران برنامه به آن پرداخته بود.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها