آخرین اخبار
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۰
بازدید:۲۰۳
صد آنلاین | سرپرست اورژانس۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد از امدادرسانی کارشناسان این مرکز به ۳تصادف با ۱۹ مصدوم در ۱۹ فروردین دیروز خبر داد.
کد خبر : ۷۹۸۴۲

به گزارش صد آنلاین ، محمد امین نیکویی نژاد سرپرست اورژانس۱۱۵ استان گفت: در تصادف اول ساعت ۱۲:۵۴ براثر تصادف سمند و کامیون در جاده اصفهان قبل از زندان مرکزی نرسیده به کلانتری۱۳ پنج نفر مصدوم شدند. 

 

 

 

 


نیکویی نژاد افزود:کارشناسان اورژانس۱۱۵ با اعزام به این ماموریت پس از انجام اقدامات اولیه ۵ مصدوم این حادثه را به بیمارستان شهید دکترجلیل یاسوج انتقال دادند.

سرپرست اورژانس۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: در حادثه دوم ساعت ۱۷:۵۵ برخورد خودروی پراید و پژو پارس در منطقه دلی بجک علیا  ۶ نفر را مصدوم کرد. در این ماموریت کارشناسان اورژانس۱۱۵ پس از اقدامات اولیه تمامی مصدومان را به بیمارستان شهید دکترجلیل یاسوج انتقال دادند.

نیکویی نژاد ادامه داد: در تصادف سوم که ساعت ۱۸:۲۴ به وقوع پیوست ۸ نفر به دنبال تصادف دو دستگاه پژو با یکدیگر در جاده اصفهان پل مهریان مصدوم شدند.

وی افزود:کارشناسان اورژانس۱۱۵ با اعزام به این عملیات ۸ مصدوم این حادثه را پس از اقدامات اولیه پزشکی به بیمارستان شهید دکتر جلیل یاسوج انتقال دادند.

نیکویی نژاد تصریح کرد: در این ۳ماموریت ۱۶ کارشناس فوریت پزشکی از اورژانس ۱۱۵ از  ۸ پایگاه اورژانس با بکارگیری ۸ دستگاه آمبولانس و با همکاری عوامل هلال احمر و آتش نشانی به مردمِ حادثه دیده امدادرسانی کردند.

سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در روز ۱۹ فروردین ۳۶ حادثه ترافیکی در سطح استان ۵۳ مصدوم برجای گذاشته است.

4561/ب

 
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها