آخرین اخبار
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۰
بازدید:۲۱۸
صد آنلاین | سخنگوی انصارالله یمن در پایان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید اگر رژیم صهیونسیتی در این جنگ پیروز شود امنیت ملی عربی نیز پس از آن از بین خواهد رفت. ما تا زمانی که جنگ غزه متوقف شود به هدف قرار دادن کشتی‌های اسراییلی یا کشتی‌هایی که به سمت این رژیم حرکت می‌کنند ادامه می‌دهیم.
کد خبر : ۷۹۸۰۶
به گزارش صد آنلاین ، مذاکره کننده ارشد دولت نجات ملی یمن گفت: مطمئن باشید اگر رژیم صهیونسیتی در این جنگ پیروز شود امنیت ملی عربی نیز پس از آن از بین خواهد رفت. ما تا زمانی که جنگ غزه متوقف شود به هدف قرار دادن کشتی‌های اسراییلی یا کشتی‌هایی که به سمت این رژیم حرکت می‌کنند ادامه می‌دهیم.
 
 
 

 
 محمد عبدالسلام سخنگوی انصار الله یمن بعدازظهر امروز (یکشنبه) در پایان دیدارش با وزیر امور خارجه کشورمان در مسقط و در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل ائتلاف ضدیمنی با همکاری تعدادی از کشورهای غربی به بهانه امنیت دریای سرخ اظهارداشت: موضع ما در خصوص ملت فلسطین برگرفته از اخلاق و مسائل انسانی است و رهبر ما سیدعبدالملک حوثی و ملت یمن این موضع قاطعانه را در جنگ اتخاذ کرده و به هیچ عنوان از آن عقب نشینی نمی‌کنند.
 
وی گفت: آمریکا تلاش کرد توافق صلح در یمن را مختل کند و انصارالله را به عنوان گروه تروریستی معرفی کند و با هدف قرار دادن یمن مردم ما را تحت فشار قرار دهد تا از مواضع خود در خصوص فلسطین عقب نشینی کنند اما یمن ثابت کرد همچنان بر سر مواضع خودش ایستاده و بر اصول اخلاقی و انسانی خودش تاکید دارد.
 
سخنگوی انصارالله یمن در پایان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید اگر رژیم صهیونسیتی در این جنگ پیروز شود امنیت ملی عربی نیز پس از آن از بین خواهد رفت. ما تا زمانی که جنگ غزه متوقف شود به هدف قرار دادن کشتی‌های اسراییلی یا کشتی‌هایی که به سمت این رژیم حرکت می‌کنند ادامه می‌دهیم.
 
4561/ب
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها