آخرین اخبار
۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۰
بازدید:۱۲۹
صد آنلاین | مرد شکاک بعد از دعوا و درگیری با همسرش او را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند و خودش هم با خوردن قرص برنج اقدام به خودکشی کرد.
کد خبر : ۷۹۷۴۲

 

به گزارش صد انلاین ، ساعت ۸ صبح هشتمین روز سال ۱۴۰۳ یکی از مسئولان بیمارستانی در شهر سمنان با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و اطلاع داد که زن و شوهر میانسالی که بد حال بودند برای درمان به بیمارستان منتقل شده‌اند. ماموران‌ کلانتری ۱۲ شهر سمنان بعد از اطلاع از این موضوع برای بررسی ماجرا به بیمارستان رفتند و مشاهده کردند زن میانسالی بر اثر ضربه‌هایی که با کارد آشپزخانه به پهلو، پشت و سینه او وارد شده، زخمی و تحت درمان است. شوهرش نیز بر اثر مسمومیت با قرص برنج بستری شده است.

 

 

 


 

شواهد نشان می‌داد این مرد ابتدا همسرش را زخمی کرده و بعد اقدام به خودکشی کرده است.  تلاش‌ پزشکان برای نجات آن دو از مرگ ادامه داشت اما دو روز بعد زن میانسال تسلیم مرگ شد‌. حال شوهر او نیز رو به وخامت رفته بود که چند روز پیش برای ادامه درمان به بیمارستانی در تهران منتقل شد.

ماموران به تحقیق از فرزندان مقتول پرداختند که دختر ۱۲ ساله او که شاهد جنایت بود اظهار داشت‌: پدرم فرد شکاکی بود. او نسبت به رفتارهای مادرم هم مشکوک بود و سر هر موضوع کوچکی به او شک می‌کرد و دعوا راه می‌انداخت و بارها او را کتک می‌زد‌. شب حادثه شام خوردیم و خوابیدیم اما نیمه شب پدرم از خواب بیدار شد و دوباره با مادرم دعوا کرد. با صدای آن دو از خواب بیدار شدم‌. چراغ را که روشن کردم؛ با صحنه عجیبی رو‌به‌رو شدم پدرم کارد آشپزخانه را از کشوی کابینت برداشت و ضربه‌هایی به مادرم زد‌. بعد از زیر مبل قرصی برداشت و آن را خورد که بد حال شد و در نزدیکی مادرم افتاد. وحشتزده با اورژانس تماس گرفتم و درخواست کمک کردم.

پدر خانواده با توجه به وضعیت جسمانی‌اش به بیمارستان لقمان تهران منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4561/ن
لینک کپی شد
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها