آخرین اخبار
۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۶:۴۸
بازدید:۴۷۸۸
صد آنلاین | مردی که به‌عنوان مظنون در قتل همسرش بازداشت شده بود بعد از دو ماه سکوت اعتراف کرد برای قتل همسرش در روز ولنتاین دو آدمکش اجیر کرده است.
کد خبر : ۷۹۵۷۲

به گزارش صد آنلاین ، عصر بیست‌وپنجم بهمن سال گذشته همزمان با ولنتاین جسد زن۵۳ساله‌ای درکنار تختخوابش در خانه‌ای در طبقه اول ساختمانی در محله نواب تهران ازسوی زن همسایه‌شان کشف شد. در ادامه ماموران به آنجا رفتند ومعلوم شد که هشت ساعت از مرگش گذشته و با روسری خفه شده است.

 

 

 

 


مردی که به‌عنوان مظنون در قتل همسرش بازداشت شده بود بعد از دو ماه سکوت اعتراف کرد برای قتل همسرش در روز ولنتاین دو آدمکش اجیر کرده است.

آثار زخم‌هایی نیز روی دستانش بود. زن همسایه در تحقیقات مدعی شد: شوهر مقتول امروز با من تماس گرفت و خواست به مقابل خانه‌شان بروم و جویای حال همسرش شوم. می‌گفت چند بار با همسرش تماس گرفته، اما او جواب نداده است. مرد همسایه خواست در را هل دهم تا باز شود. این کار را کردم و بعد از ورود به خانه با جسد او روی تختخواب روبه‌رو شدم. وسایل خانه هم به‌هم‌ریخته بود.
ماموران درگام بعدی از شوهر مقتول که کارمند بانک بود تحقیق کردند که او گفته‌های زن همسایه را تایید کرد و گفت که النگوها، انگشتر و گوشواره‌های همسرش به سرقت رفته است.

تحقیقات ازساکنان ساختمان نشان داد این زوج همیشه با هم اختلاف داشتند و شوهرش چند مرتبه او را به مرگ تهدید کرده بود. همچنین پی بردند که آن روز شوهر مقتول، بچه‌ها را بعد ازتعطیلی ازمدرسه نزد یکی از اقوام‌شان برده است. شوهر مقتول به‌عنوان مظنون بازداشت شد، اما منکر نقش‌داشتن در مرگ همسرش بود تا این‌که هفته گذشته همکار این مرد نزد ماموران رفت و گفت: این مردچند مرتبه به من گفته بود به‌دنبال اجیرکردن آدمکش است تا زنش را به قتل برساند. بعد ازچندهفته هم ادعا کرد حرف‌هایش شوخی بوده ومشکلی با زنش ندارد. این اواخر اخلاق و رفتار همکارم عوض شده بود. حتی روزی که جسد همسرش کشف شد ۳۰میلیون تومان ازحساب خودش برداشت کرده بود و تصور می‌کنم در جنایت نقش دارد.
ماموران فیلم دوربین مداربسته محل کار مرد بازداشت‌شده را بازبینی کرده و دریافتند همان روز ساعت ۱۱صبح بیرون رفته و چند دقیقه بعد بازگشته و جعبه شیرینی برای مراسمی در محل کارش خریده و پخش کرده بود.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها