آخرین اخبار
۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی مطرح کرد؛

رد شایعه کارت سوخت ۲۰ میلیونی

بازدید:۳۵۳
مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: اعداد و ارقامی که برای کارت‌های سوخت مطرح می‌شود، واقعیت ندارد و اصلاً منطقی نیست که شخصی بخواهد تا ۲۰ میلیون تومان برای کارت سوخت هزینه کند.
کد خبر : ۷۹۴۵۳

به گزارش ایراسین، جعفر سالاری نسب، درباره بازار سیاه کارت سوخت و اخباری که مبنی بر فروش پنج تا بیست میلیون تومانی کارت سوخت در برخی جایگاه‌ها مطرح می‌شود، اظهار کرد: این موضوع به‌هیچ عنوان صحت ندارد، اگر کارت جایگاه‌دار از جایگاه خارج شود، به دلیل اینکه برای همان جایگاه برنامه‌ریزی شده در جایگاه دیگری قابل استفاده نیست، علاوه بر این اگر فرد بخواهد کارت شخصی خریداری کند باز هم معقول نیست.

وی افزود: در کارت‌های شخصی ۱۶۰ لیتر سهمیه وجود دارد، ارزش این میزان بنزین به ۲۰ میلیون تومان هم نمی‌رسد، بنابراین چنین موضوعی منطقی نیست و زمانی که کارت آزاد جایگاه وجود دارد و مردم در صورت نداشتن کارت شخصی، به‌صورت اضطراری می‌توانند سوخت دریافت کنند و لزومی ندارد که شخصی اقدام به خرید کارت سوخت کند.

بر اساس گزارش ایرنا، سالاری نسب با تاکید بر اینکه مردم نباید به شایعات بنزینی توجهی کنند گفت: هیچ نگرانی بابت توزیع بنزین وجود ندارد و مردم به شایعات توجه نکنند. مجدد تاکید می‌شود که حتماً مردم از کارت سوخت شخصی جهت دریافت سوخت استفاده کنند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها