آخرین اخبار
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۶
بازدید:۳۷۲
صد آنلاین | ۲۸ نفر از تاجران و افراد تعیین کننده در بخش اقتصاد اسرائیل خواستار برکناری «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل از سمتش شدند. این افراد دادخواستی را برای برکناری نتانیاهو به دادگاه عالی رژیم صهیونیستی به عنوان بالاترین نهاد قضایی در سرزمین‌های اشغالی ارائه کردند.
کد خبر : ۷۹۲۷۹
 

به گزارش صد آنلاین ، منابع رسانه‌ای عبری زبان از درخواست تعیین کنندگان بخش تجارت و اقتصاد رژیم صهیونیستی برای برکناری نخست‌وزیر این رژیم و ارائه دادخواستی به دادگاه عالی این رژیم در این باره پرده برداشتند.

 

 

 

 


 وبگاه عبری زبان «کالکالیست» در این باره فاش کرد: ۲۸ نفر از تاجران و افراد تعیین کننده در بخش اقتصاد اسرائیل خواستار برکناری «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل از سمتش شدند.

طبق این گزارش، این افراد دادخواستی را برای برکناری نتانیاهو به دادگاه عالی رژیم صهیونیستی به عنوان بالاترین نهاد قضایی در سرزمین‌های اشغالی ارائه کردند.

کالکالیست نوشت: ارائه کنندگان این دادخواست تاکید کردند که نتانیاهو درزمینه هدایت جنگ دچار تضاد منافع است.

افراد مذکور به دادگاه عالی اسرائیل توضیح دادند که نتانیاهو برای فرار از تعقیب کیفری به طولانی کردن جنگ علاقه دارد.

این روز‌ها و درپی شکست رژیم صهیونیستی در مقابل مقاومت فلسطین، انتقادات از کابینه این رژیم به رهبری نتانیاهو و اعضای جناح راست افراطی بالا گرفته است و برخی مقامات رسمی و ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواستار سرنگونی این کابینه و برگزاری انتخابات هستند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین در کنار دستاورد‌های نظامی، منجر به نمایان شدن کوه یخ اختلافات سیاسی میان مقامات رژیم صهیونیستی شده است؛ طوری که کمتر روزی را می‌توان دید که صهیونیست‌ها به یکدیگر نمی‌تازند.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها