آخرین اخبار
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۲
بازدید:۳۸۳
صد آنلاین | دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی «النجباء» عراق هشدار داد که بر دامنه عملیاتهای خود علیه اسرائیل و نظامیان آمریکایی خواهند افزود تا اینکه جنگ علیه غزه متوقف شود.
کد خبر : ۷۹۱۲۸

 

به گزارش صد آنلاین ،  دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی «النجباء» عراق هشدار داد که بر دامنه عملیاتهای خود علیه رژیم صهیونیستی و نظامیان آمریکایی خواهند افزود تا اینکه جنگ علیه غزه متوقف شود.
 
 
 

 
«اکرم الکعبی» دبیر کل جنبش مقاومت اسلامی «النجباء» عراق بعد از ظهر امروز چهارشنبه، ضمن تمجید از ایستادگی ملت و مقاومت فلسطین در غزه، خطاب به آنان گفت: «ما با شما هستیم و شما را تنها نخواهیم گذاشت».
 
الکعبی با بیان اینکه عملیات نیروهای مقاومت عراق علیه شهرکهای صهیونیستی و فرودگاهها و پایگاههای نظامی آن همچنان ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: «حملات مقاومت به پایگاههای اسرائیل در جولان اشغالی و مراکز مهم در بحر المیت، اسدود، حیفا و ایلات رسیده است».
 
وی به رژیم صهیونیستی هشدار داد: «تا زمانی که حمله وحشیانه به غزه ادامه پیدا کند، عملیات [مقاومت عراق] گسترش خواهد یافت و از نظر کمیت و کیفیت نیز بیشتر خواهد شد».
 
دبیر کل النجباء با اشاره به اینکه نقش مقاومت عراق در حمله به مواضع رژیم صهیونیستی، مهم و اساسی است، خاطر نشان کرد: زمانی که گفتیم قدس و فلسطین را تنها نخواهیم گذاشت، فقط شعار ندادیم، بلکه این مسئله، عقیده ثابت ماست».
 
الکعبی با بیان اینکه مقاومت عراق از آمریکای جنایتکار به عنوان حامی اصلی صهیونیستها، غافل نخواهد شد، تأکید کرد که نیروهای عراقی به تصمیم خود برای پاکسازی خاک این کشور از وجود آمریکا پایبند هستند.
 
وی ضمن انتقاد از سکوت بیشتر کشورهای عربی و اسلامی در قبال جنایات صهیونیستها در غزه، تصریح کرد: این کشورها فقط به منافع رژیم صهیونیستی فکر می‌کنند و آمریکا و غرب هم شریک تجاوز به غزه هستند.
4561/ی
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها