آخرین اخبار
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۵
بازدید:۱۰۲۸
صد آنلاین | فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره زمین‌خواری و تصرف اراضی ملی به ارزش تقریبی ۸۰ میلیارد ریال در شهرستان شاهرود و رفع تصرف آن خبر داد.
کد خبر : ۷۸۸۵۹
 

به گزارش صد آنلاین ، سردار جلیل موقوفه‌ئی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این اقدام در پی اعلام شکایتی مبنی بر اقدام به تصرف اراضی دولتی در حاشیه شهرستان شاهرود توسط شخصی سودجو صورت گرفت.

 

 

 

 


وی با بیان اینکه بلافاصله پس از طرح شکایت علیه این زمین‌خواری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی شهرستان شاهرود قرار گرفت، افزود: در بررسی این پرونده و پس از جمع‌آوری مستندات و هماهنگی با مراجع قضائی، مشخص شد که 2 هزار متر مربع از اراضی ملی تصرف و اطراف آن نیز دیوارکشی شده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه این زمین‌خواری صورت گرفته ارزش میلیاردی داشت، اضافه کرد: ارزش اراضی تصرف شده 80 میلیارد ریال برآورد شده است.

موقوفه‌ئی خاطر نشان کرد: فرد متصرف به پلیس امنیت اقتصادی احضار و پس از مطالبه مدارک اثبات مالکیت از سوی پلیس و نداشتن مدارک و اسنادی مبنی بر اثبات مالکیت، به جرم خود اعتراف کرده و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

وی با تأکید بر اینکه حفظ و حراست از بیت‌المال و اراضی ملی یکی از اولویت‌های مأموریتی پلیس است، خاطرنشان کرد: این موضوع با جدیت و اقتدار در استان سمنان پیگیری و دنبال خواهد شد و پلیس اجازه تعدی به اراضی ملی را به سودجویان نخواهد داد.

4561/ب

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها