آخرین اخبار
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۰
بازدید:۳۱۱
صد آنلاین | رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی از کشف ۶ هزار و ۸۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در پوشش تخم مرغ و سنگ گچ از دو دستگاه تریلی خبر داد.
کد خبر : ۷۸۸۵۱
 

به گزارش صد انلاین ، سرهنگ یدالله دهقان با اعلام این مطلب اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی غیرمجاز، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای موصلاتی به دو دستگاه خودروی تریلی مشکوک شدند و جهت بررسی بیشتر خودروها را متوقف کردند. 

 

 

 

 


وی افزود: ماموران پس از هماهنگی‌های صورت گرفته با مقام  قضایی مقدار 6 هزار و 800 لیتر گازوئیل که در پوشش محموله تخم مرغ و سنگ گچ جاسازی شده بود، کشف کردند. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی با بیان اینکه در این رابطه 2 خودرو توقیف و 2 متهم دستگیر که به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند،گفت: مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان خواست که به منظور مشارکت در این امر هر گونه اخبار و اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان دارند، از طریق سامانه 096300 به این پلیس اطلاع دهند. 

کشف مقدار 2800 لیتر سوخت قاچاق در بیرجند 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی همچنین از کشف 2 هزار و 800 لیترگازوئیل قاچاق در محموله کنسروجات و بیسکوئیت خبر داد.

 دهقان اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان اخباری مبنی بر قاچاق فرآورده‌های سوختی از مبدأ استان خراسان رضوی ـ مشهد به مقصد پایانه مرزی میلک واقع در استان سیستان و بلوچستان، دریافت که مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأمورین پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران هنگام کنترل محورها به یک دستگاه خودروی تریلی مشکوک، که خودرو را در محل پلیس راه شهرستان بیرجند متوقف و پس از هماهنگی‌های صورت گرفته با مقام  قضایی تعداد 14 بشکه 200 لیتری جمعاً به مقدار 2800 لیتر در زیر محموله کنسروجات و بیسکوئیت کشف کردند. 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبیی با بیان اینکه در این رابطه خودرو توقیف و یک متهم دستگیر که به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

کشف فراورده‌های گوشتی غیر بهداشتی در فردوس 

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان فردوس نیز گفت: مأموران انتظامی در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس مسافربری 720 کیلو فرآورده‌های گوشتی فاقد مجوز بهداشتی کشف کردند.  

سرهنگ جواد بلوکیان اظهار داشت مأموران پاسگاه انتظامیی برون شهرستان فردوس هنگام کنترل خودروهای عبوریی در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه اتوبوس مسافربری از مبدأ مشهد مقدس به مقصد کرمان مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند. 

وی اظهارداشت: مأموران پس از انجام هماهنگی قضایی در بازرسی از خودرو 720 کیلو فرآورده‌های گوشتی (کله‌پاچه گوسفند) فاقد هر گونه مجوز بهداشتی بود کشف کردند که کارشناسان ارزش ریالی آن را بالغ بر 2 میلیارد 520 میلیون ریال برآورد کردند. 

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان فردوس تصریح کرد: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و یک متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. 

بلوکیان از شهروندان خواست: در صورت اطلاع و مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاها خارج از شبکه توزیع و بدون مجوز قانونی، موضوع را از طریق 110 به پلیس اطلاع دهند.

451/ل

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها