آخرین اخبار
۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۷:۴۲
بازدید:۱۷۳
صد آنلاین | فرمانده قرارگاه نوروزی امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا از ادامه اجرای طرح‌های سراسری پیشگیری و مقابله با مفاسد اقتصادی در نوروز ۱۴۰۳ و کشف بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال انواع جرایم اقتصادی و کالای قاچاق طی ۴۸ ساعت گذشته در کشور خبر داد.
کد خبر : ۷۸۷۶۴

به گزارش صد آنلاین ، سردار سهراب بهرامی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: با عنایت به نیاز هموطنان در تامین اقلام اساسی و ضروری در طول ماه مبارک رمضان و ایام نوروز و همچنین حفظ تعادل در سطح عرضه و تقاضای کالاهای اساسی، طرح‌های سراسری پیشگیرانه مقابله با مفاسد اقتصادی (احتکار، قاچاق کالا و ارز، گرانفروشی و کم فروشی و...) بصورت شبانه روزی در حال اجراست.

 

 

 

 وی افزود: کاراگاهان پلیس امنیت اقتصادی با تشکیل ۳۷۷ واحد گشتی خودرویی و موتوری بصورت شبانه روزی از ۱۶۶۸ واحد صنفی، مراکز تهیه و توزیع کالاهای اساسی و اقلام ضروری مردم بازدید کردند.

فرمانده قرارگاه نوروزی امین و جانشین پلیس امنیت اقتصادی فراجا تصریح کرد: در این بازدیدها چندین مرکز متخلف و ۶۷۹ متهم شناسایی و بیش ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و سایر جرایم اقتصادی کشف که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی صلاح معرفی شدند.

فرمانده قرارگاه نوروزی امین خاطر نشان کرد: هموطنان گرامی بصورت شبانه روزی می‌توانند در صورت آگاهی از انواع جرایم و مفاسد اقتصادی و همچنین قاچاق کالا و ارز موضوع را از طریق سامانه ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی با شماره تماس ۰۹۶۳۰۰ اعلام کنند.

465/ت

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها