آخرین اخبار
۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۳
بازدید:۶۲۴
صد آنلاین | منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از هلاکت یک نظامی دیگر این رژیم در درگیری با مبارزان فلسطینی در جنوب غزه و افزایش شمار نظامیان کشته شده تل آویو خبر دادند.
کد خبر : ۷۸۶۸۸

 

به گزارش صد آنلاین ،  به نقل از الجزیره، منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از هلاکت یک نظامی دیگر این رژیم در جریان نبرد با مبارزان مقاومت در غزه خبر دادند.

 

 

 

 


ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک نظامی وابسته به گردان ۷۷ در جریان درگیری‌های جنوب غزه کشته شده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که شمار نظامیان کشته شده ارتش این رژیم به ۶۰۰ نفر افزایش یافته است.

منابع صهیونیست بیان کردند که از این میان ۲۶۴ نظامی از شروع عملیات زمینی در غزه کشته شده‌اند.

پیش از این نیزارتش رژیم صهیونیستی به زخمی شدن ۳ هزار و ۱۶۰ افسر و نظامی این رژیم از زمان شروع جنگ اشاره و اعلام کرده بود که ۱۵۲۳ نفر از آنها در جریان حمله زمینی به غزه زخمی شده‌اند.

چند رسانه صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش این رژیم در اعلام آمار تلفات خود اشاره کرده‌اند؛ اقدامی که به دلیل شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارائه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی پیشتر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقامات بیمارستان‌ها خواسته است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات منتشر نکنند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها