آخرین اخبار
۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۵
بازدید:۲۶۱
صد انلاین | حجت‌الاسلام «بارانی» گفت: عملیات طوفان الاقصی برای نخستین بار سازه‌های اصلی حفاظت از کیان صهیونیست‌ها را فرو ریخت، کسی فکر نمی‌کرد تا قبل از این عملیات، کسی بتواند دیوار دفاعی صهیونیست‌ها را از بین ببرد.
کد خبر : ۷۸۳۹۸

 

به گزارش صد آنلاین ، حجت الاسلام «محمد بارانی» امام جمعه مهدیشهر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مهدیشهر به میزبانی مصلای این شهرستان ضمن اشاره به شعار سال ۱۴۰۳ مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی داشت: تحقق شعار سال الزاماتی دارد که یکی از آنها ضرورت تسهیل گری و مهیا کردن زمینه ورود مردم به مسائل اقتصادی از سوی مسئولان و دولت‌ها است.

 

 

 

 


وی با بیان اینکه ایران منابع عظیمی مانند نفت، فولاد، گاز، صنایع دستی و معادن و … دارد، افزود: این سرمایه‌ها برای مردم هستند و برای بهبود شرایط باید همه این منابع را به کار گرفت.

امام جمعه مهدیشهر با بیان اینکه فعالان اقتصادی باید ورود صحنه شوند و باید بتوانیم به تعاونی‌ها که مصداق بارز مردمی کردن اقتصادی هستند، کمک کنیم، ابراز کرد: نیاز است که امروز برای تأمین بنگاه‌های تولیدی، دولت تلاش کند.

بارانی با اشاره به ضرورت تسهیلات بانکی برای راه اندازی بنگاه‌های تولیدی مردمی و بخش خصوصی، گفت: خروج واحدهای راکد از رکود و بازگشت آنها به تولید از دیگر مطالباتی است که دولت مردان باید به آن توجه داشته باشند.

وی خواستار توجه دولت به کارآفرینان و جهاد گران عرصه تولید در کشور و شهرستان مهدیشهر شد و افزود: اعتقاد و اعتماد به توان مندی های داخلی از جمله شروط اساسی تحقق شعار سال ۱۴۰۳ و اقتصاد مردمی است.

امام جمعه مهدیشهر خواستار ورود دولت به مقوله تسهیل گری در زمینه بنگاه‌های کوچک تولیدی مردمی شد و تاکید کرد: عدالت در توزیع سرمایه‌ها و اشتغال در بخش‌های کوچک نیازهای استفاده از ظرفیت مردمی در اقتصاد است.

بارانی با اشاره به روز جهانی قدس، گفت: شش ماه از عملیات طوفان الاقصی می‌گذرد و امروز باید گفت در طول تاریخ ۷۰ ساله رژیم جعلی اسرائیل هیچوقت اسرائیلی‌ها در موضع دفاع نبودند و همواره در حمله بودند و عمدتاً هم پیروز می‌شدند و عملیات شأن با قدرت تمام می‌شد اما طوفان الاقصی برای نخستین بار اسرائیل را در موضعی قرار داد که شش ماه است در حال دفاع از خودشان هستند.

وی با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی برای نخستین بار سازه‌های اصلی حفاظت از کیان صهیونیست‌ها را فرو ریخت، تاکید کرد: کسی فکر نمی‌کرد تا قبل از این عملیات، کسی بتواند دیوار دفاعی صهیونیست‌ها را از بین ببرد.

امام جمعه مهدیشهر ادامه داد: در تمام این سال‌ها همواره پیروزی صریح برای اسرائیل رقم می‌خورد اما طوفان الاقصی شش ماه است که اسرائیل را مرتباً با شکست آشنا می‌کند و در نهایت این عملیات سبب شد تا مشروعیت نیم بندی که این رژیم برای خودش درست کرده بود دوباره فرو بریزد لذا راهپیمایی روز قدس امسال متفاوت از سال‌های قبل و با مشارکت بیشتر مردم باید همراه شود.

 

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها