آخرین اخبار
۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۴
بازدید:۱۶۰
صد آنلاین | رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل ربایش یک دختر حدودا ۲۰ساله در شمال شهر تهران خبر داد.
کد خبر : ۷۸۱۸۷


دستگیری عامل ربایش دختر ۲۰ساله در تهران

 

به گزارش صد آنلاین ، سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح جزئیات این خبر گفت: ابتدای فروردین‌ماه سال جاری در پی فقدان دختری حدودا ۲۰ساله و شکایت خانواده وی به پلیس، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. 

 

 

 

 


 

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی انجام تحقیقات ابتدایی از شاکی دریافتند که فقدانی به بهانه خرید از منزل بیرون رفته است، ولی پس از خروج از منزل دیگر به منزل بازنگشته است. خانواده این فقدانی در حین تحقیقات کارآگاهان اعلام کردند که اعضای خانواده‌شان فقدانی را در یکی از خیابان‌های مرکز شهر تهران سوار بر یک خودروی پراید مشاهده کرده‌اند.

 

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: با تحقیقات میدانی مشخص شد که فقدانی به همراه یک مردجوان از مغازه‌ای اقلام خوراکی تهیه کرده است و به این ترتیب در ابتدا چهره این مرد جوان شناسایی و در نهایت با رصدهای اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد. 

 

ولی‌پور گودرزی بیان کرد: پس از مراقبت‌های نامحسوس و شبانه روزی، بعد از هماهنگی‌های قضایی، متهم در مخفیگاهش دستگیر و به همراه فقدانی به پلیس آگاهی انتقال یافت. 

 

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: متهم در بازجویی اولیه اقرار داشت که حدودا ۳ سال با فقدانی آشنا بوده است و به دلیل علاقمندی و قصد ازدواج با وی، موضوع را باخانواده او درمیان گذاشته است، اما به دلیل اعتیاد به موادمخدر و استفاده از نوشیدنی‌های غیرمجاز، با مخالفت‌های شدید خانواده فقدانی روبه‌روشده و به گفته خودش، چاره‌ای جز فراری دادن او نداشته است. متهم همچنین اعتراف کرد که با طرح و نقشه قبلی، فقدانی را از منزل خارج کرده و با خود به منزلش در مرکز شهر تهران برده است. 

 

براساس گزارش خبرگزاری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به پیدایش فقدانی، نامبرده تحویل خانواده خود داده شد و پس از آن طی صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضایی، متهم پس از تکمیل پرونده به زندان منتقل شد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها