آخرین اخبار
۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰
بازدید:۵۷۶
صد آنلاین | رئیس دفتر سیاسی حماس از ناکامی اسراییل در رسیدن به اهداف نظامی خود در جنگ غزه خبر داد.
کد خبر : ۷۸۱۴۴

به گزارش صد آنلاین ، مقامات صهیونیست ۳ هدف اصلی برای آغاز عملیات نظامی در غزه عنوان ساخته بودند: نخست، از بین بردن حماس، دیگری آزادی اسرای صهیونیست در بند حماس، و آخر، ایجاد امنیت دائمی برای این رژیم به طوری که دیگر این باریکه تهدیدی امنیتی برای صهیونیست‌ها محسوب نشود. با این حال، هرچه از جنگ می‌گذرد تل آویو نه تنها از اهداف خود دورتر می‌شود، بلکه در باتلاق این جنگ بیشتر فرو می‌رود. 

 

 

 

 


به گزارش الجزیره، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس امروز (دوشنبه) اعلام کرد اسراییل نه تنها در رسیدن به اهدافش در جنگ ناکام مانده، بلکه حمایت‌های بین المللی از خود را نیز از دست داده است. 

وی خاطر نشان کرد: فلسطینیان در غزه مقاومت بی نظیری را در برابر نظامیان صهیونیست تا به امروز نشان داده اند و همین موضوع مانع از دستیابی اسراییل به اهداف نظامی خود در این جنگ شده است. 

هنیه با اشاره به قطعنامه‌ای که دیروز در شورای امنیت سازمان ملل برای استقرار فوری آتش بس در غزه به تصویب رسید، تاکید کرد: تصویب این قطعنامه به روشنی نشان داد حمایت‌های سیاسی بین المللی از اسراییل در جنگ غزه در حال کاهش است. ما از کشور‌های دوست برای حمایت از ما در این جنگ تشکر می‌کنیم.

4561/ی
اشتراک گذاری:
برچسب ها :
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها