آخرین اخبار
۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۹
بازدید:۱۱۰۲
صد انلاین | بیانیه عجیب باشگاه استقلال باعث ناراحتی شدید کادرفنی تیم ملی شده و شاید تصمیم قلعه نویی برای بازی دادن به برخی بازیکنان استقلال تغییر کند.
کد خبر : ۷۸۰۷۵

به گزارش صد آنلاین ، بیانیه عجیب باشگاه استقلال باعث ناراحتی شدید کادرفنی تیم ملی شده و شاید تصمیم قلعه نویی برای بازی دادن به برخی بازیکنان استقلال تغییر کند.

 

 

 

 

 


روز گذشته باشگاه استقلال در اقدامی کاملا عجیب علیه کادرفنی تیم ملی موضع گرفت و مدعی شد که چون در یک برنامه تلویزیونی برخی بازیکنان این تیم جزو بهترین‌های سال شدند، آنها باید در ترکیب تیم ملی به میدان بروند! این اقدام باشگاه استقلال ناراحتی شدید کادرفنی تیم ملی را در پی داشت؛ هر چند این ناراحتی منجر به صدور بیانیه جدید استقلال شد و آنها اعلام کردند که هرگز قصد دخالت در ترکیب تیم ملی را ندارند. جالب است بدانید قلعه نویی تصمیم داشت در بازی رفت مقابل ترکمنستان در تهران از سیدحسین حسینی استفاده کند اما این موضوع را به بازی برگشت موکول کرد. حتی قلعه نویی تصمیم داشت از ابوالفضل جلالی هم به عنوان مدافع چپ در بازی فردا استفاده کند اما حالا با بیانیه غیرحرفه ای استقلال شاید تصمیم قلعه نویی عوض شود. اگر قلعه نویی از حسینی و جلالی و حردانی در ترکیب تیم ملی استفاده کند خیلی از کارشناسان موضع می‌گیرند که چون این بیانیه صادر شده و کادرفنی تیم ملی تحت فشار قرار گرفته از آنها استفاده کرده است. با این وجود بیانیه باشگاه استقلال به نوعی کار ملی پوشان این تیم را که از هفته قبل شانس بازی کردن داشتند را خراب کرده و شاید قلعه نویی در تصمیم خود برای بازی دادن به ملی پوشان استقلال صرف نظر کند.  

 

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها