۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰
بازدید:۲۵۱۳
مرتضی تبریزی، مهاجم سابق باشگاه استقلال در خصوص ماجرای قراردادش با پرسپولیس توضیحاتی را ارئه کرد.
کد خبر : ۷۸۰۰۱

 مرتضی تبریزی، مهاجم سابق باشگاه استقلال در خصوص ماجرای قراردادش با پرسپولیس توضیحاتی را ارئه کرد.

 


 مرتضی تبریزی، مهاجم سابق باشگاه استقلال که هم اکنون در تیم آلومینیوم بازی می‌کند در خصوص بستن قرارداد با باشگاه پرسپولیس گفت: من قبل از رفتن به ذوب آهن با پاس قرارداد داشتم. در آن سال پاس همچنان در لیگ برتر بود ولی متاسفانه سقوط کرد و من ۲ سال در لیگ یک بازی کردم. سال آخر شرایطم خیلی خوب ود و در تیم موثر بودم و همین موضوع باعث شد به عنوان یک بازیکن جوان چند تیم خوب به من پیشنهاد بدهند. تا اینکه یک روز از طرف باشگاه گفتند باید به تهران برویم و من آن زمان خیلی کم و سن و سال بودم و اصلا مدیربرنامه هم نداشتم.

 

 

وقتی به تهران آمدیم به دفتر تیم پرسپولیس رفتیم. آقای گل محمدی سرمربی بودند و وقتی مسئولین دو باشگاه صحبت کردند قرار شد مبلغ رضایت‌نامه من که ۴۶۰ میلیون بود به باشگاه پاس همدان پرداخت شود و ما قرارداد داخلی امضا کردیم.

 

مهاجم آلومینیوم در ادامه افزود: همه چیز تمام شده بود که پرسپولیس فینال جام حذفی را به سپاهان باخت و یحیی گل محمدی برکنار شد و آقای علی دایی آمد. آقای دایی پس از سرمربی شدن رفتند و مهدی طارمی و احمد نوراللهی را به پرسپولیس آوردند گفتند چون شناختی روی من نداشتند من را نمی‌خواهند. قرارداد هم چون داخلی بود اعتباری نداشت.

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها