۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۵
بازدید:۱۵۴
صد آنلاین | رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت از دستگیری عامل تهدید به قتل و اخاذی از شهروندان در سعادت آباد تهران خبر داد.
کد خبر : ۷۷۹۹۳

 

به گزارش صد آنلاین ،  سرهنگ  سعید راستی گفت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی وی را به قتل تهدید کرده و در صدد اخاذی از وی می‌باشد رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی ویژه از ماموران مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار گرفت.

 

 

 


وی با اشاره به اینکه پس از تلاش شبانه روزی و با انجام اقدامات فنی و رصد اطلاعاتی، ماموران پلیس سرانجام موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شدند، افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ راستی با بیان اینکه متهم پس از دستگیری به بزه ارتکابی خود اعتراف نموده است، ادامه داد: پس از بازرسی از مخفیگاه متهم ۲ تیغه چاقو و یک تیغه قمه کشف شد.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران با بیان اعلام رضایت شهروندان از اقتدار پلیس در برابر برهم زنندگان نظم و امنیت روحی و اجتماعی به شهروندان اطمینان داد که با هرگونه حرکتی که به امنیت شهروندان خدشه وارد کند برخورد قاطعانه خواهد شد. 

4561/ب
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها