آخرین اخبار
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۶
بازدید:۵۰۶
صد آنلاین | مدیر منطقه چهارم عملیات آتش نشانی مشهد گفت: آتش‌سوزی رخ داده در یک هتل آپارتمان دو طبقه اطراف حرم رضوی توسط آتش‌نشانان مهار و ۱۷ مسافر ایرانی و خارجی نجات داده شدند.
کد خبر : ۷۷۹۸۰

به گزارش صد آنلاین ، مدیر منطقه چهارم عملیات آتش نشانی مشهد گفت: آتش‌سوزی رخ داده در یک هتل آپارتمان دو طبقه اطراف حرم رضوی توسط آتش‌نشانان مهار و ۱۷ مسافر ایرانی و خارجی نجات داده شدند.

 

 

 

 


آتشپاد دوم حسین صالح درباره این اتفاق افزود: این حادثه ساعتی پیش اعلام و آتش نشانان ایستگاه ۳۲ به محل حادثه واقع در خیابان «سرشور» در نزدیکی حرم رضوی اعزام شدند. وی اضافه کرد: کانون آتش سوزی اتاق خواب یکی از واحدها در طبقه همکف این مجموعه اقامتی بود و آتش در حال سرایت به سایر قسمتها بود که آتش‌نشانان ضمن انجام عملیات کاوش در کمترین زمان آتش را مهار و از گسترش آن جلوگیری کردند. مدیر منطقه چهارم عملیات آتش نشانی مشهد ادامه داد: تعدادی از زائران ایرانی و خارجی در میان دود و حرارت محبوس شده بودند که در اثر حرارت و انتشار دود ناشی از آتش، ۱۷ نفر در داخل طبقات محبوس و دچار دودگرفتگی شده بودند که با تلاش نجاتگران آتش نشانی به محل امن منتقل و برای انجام اقدامات درمانی تحویل نیروهای اورژانس شدند. هزار و ۶۰۰ آتش نشان در کلانشهر مشهد خدمت رسانی می کنند. 

 

 

 

4561/ل

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها