آخرین اخبار
۰۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۲
ماشینی که از بنز و بی‌ام‌و بهتر است + عکس
بازدید:۱۷۸۳
صد آنلاین |در سال های اخیر، بخش خودروهای لوکس به جایگاه جدیدی رسیده است. علاوه بر برندهای جدیدتر که در رتبه های بالاتری قرار گرفته اند، برندهای موجود مانند مرسدس بنز و کادیلاک همچنان مرزهای لوکس بودن را جابجا کرده اند.
کد خبر : ۷۷۹۳۲

خودروهای لوکس، چه یک سدان یا یک SUV، گران تر از اکثر خودروهای جدید هستند و همین امر باعث می شود تا میزان اطمینانی که این خودروها ارائه می کنند، موضوعی حیاتی در هنگام خرید در نظر گرفته شود. خوشبختانه، بسیاری از برندهای خودروهای لوکس، شهرت خوبی برای ساخت خودروهای قابل اعتماد دارند؛ ولی بعضی از آن ها نسبت به سایرین، ضعیف تر عمل می کنند.

 

در اینجا قصد داریم تا نگاهی دقیقتر به برندهای خودروهای لوکس و نحوه رتبه بندی آنها دربرابر یکدیگر از نظر قابلیت اعتماد و اطمینان بیندازیم.

 

پورشه، با ۱۷۵ مشکل در هر ۱۰۰ خودروی تولید شده

یکی دیگر از برندهای آلمانی که جایگاه خود را در بخش خودروهای لوکس محکم کرده، پورشه است. بعنوان یک برند، تصویر پورشه عمدتاً حول خودروهای پرفورمنس آن مانند ۹۱۱ و ۷۱۸ ساخته شده است. تمرکز بیشتر این برند روی خودروهای لوکس پانامرا، تایکان، ماکان و کاین، پورشه را به یک برند واقعی تبدیل کرده است.

 

این خودروساز با امتیازات قابلیت اطمینانی که بدست آورده، بالاتر از رقبای آلمانی قدرتمند خود یعنی مرسدس بنز و بی ام و قرار می گیرد.

 

پورشه,خودروی بهتر از بنز و بی ام و

پورشه در حال حاضر دو مدل SUV لوکس ارائه می دهد:ماکان و کاین. ماکان، شاسی بلندی کوچکتر و جدیدتر از کاین است که در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و اکنون در دومین فیس لیفت خود قرار دارد. از نظر قابلیت اطمینان، ماکان با امتیاز ۸۴/۱۰۰ در صدر کل ناوگان خودروهای لوکس پورشه قرار می گیرد. قیمت این خودرو از ۶۰۹۰۰ دلار (معادل ۳ میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان) شروع می شود.

 

پورشه,خودروی بهتر از بنز و بی ام و

تایکان تمام الکتریکی از هنگامی که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ عرضه شد، یکی از محبوب ترین سدان های برقی بوده است. قیمت مدل ۲۰۲۴ از ۹۰ هزار دلار (معادل ۵ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان) شروع می شود، ولی مدل کاملا جدید ۲۰۲۵ آن را به ۹۹۴۰۰ دلار (معادل ۶ میلیارد تومان) افزایش می دهد. از نظر قابلیت اطمینان، تایکان با امتیاز ۷۶ از ۱۰۰ از سایر مدل های لوکس فاصله دارد.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها