آخرین اخبار
۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
بازدید:۱۶۱
معاون فنی و نظارت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر از تکمیل و افتتاح ۷ پروژه راه روستایی استان با اعتباری افزون بر ۳۹ میلیارد تومان خبر داد.
کد خبر : ۷۷۴۵۱

 

افتتاح ۷ پروژه راه روستایی استان بوشهر‌

بهرام اسدی  با اشاره به افزایش ایمنی راه‌ها در جاده‌ها و محورهای روستایی استان بوشهر اظهار داشت: در سال جاری در راستای ایمن‌سازی جاده‌های اصلی، فرعی و محورهای مواصلاتی روستایی اقدامات مهمی انجام شده که بخشی از آنها در دهه فجر افتتاح شد.

 


وی از افتتاح 7 راه روستایی با سرمایه‌گذاری 39 میلیارد تومان در محورهای مواصلاتی روستایی استان بوشهر خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در شهرستان‌های دشتستان، دشتی و تنگستان اجرایی شده است.

معاون فنی و نظارت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر بهسازی و تعریض محورهای روستایی "طلحه  به شاه‎پسرمرد" به طول 2 کیلومتر را از جمله این طرح‌ها دانست و بیان کرد: محور روستایی شاهیجان به طول 1.5 کیلومتر و هلپه‌ای به طول 1.3 کیلومتر جمعاً با اعتبار 14 میلیارد تومان در شهرستان دشتستان تکمیل و افتتاح شد.

اسدی به پروژه‌های شهرستان دشتی پرداخت و خاطرنشان کرد: در این راستا قطعه اول طرح بهسازی محور روستایی گزدراز به شیخیان به طول 4 کیلومتر و اعتبار 10 میلیارد تومان به اتمام رسید.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی قطعه دوم این پروژه نیز به‌زودی آغاز می‌شود اضافه کرد: قطعه دوم جاده دسترسی "چاه‌پیر به آباد" تنگستان، "محمدعامری به دلوار" و  "دلوار به جاینک" مجموعا با اعتبار 15.5 میلیارد تومان زیرسازی، آسفالت و تکمیل شده است.

به گفته معاون فنی و نظارت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر، اکنون 39 پروژه راه روستایی استان با اعتباری افزون بر 400 میلیارد تومان در دست اجراست.

190/خ

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها