۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
بازدید:۶۰۲
صد آنلاین | محسن خلیلی درباره شرایط پرسپولیس و لیست جدید تیم ملی فوتبال صحبت کرد.
کد خبر : ۷۷۴۳۱

محسن خلیلی درباره شرایط پرسپولیس و لیست جدید تیم ملی فوتبال صحبت کرد. لیست تیم ملی فوتبال ایران برای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ شب گذشته ازسوی امیر قلعه‌نویی اعلام شد که البته با تغییرات زیادی نیز همراه شده است. 

 


{روند پرسپولیس در نیم‌فصل} پرسپولیس نسبت به قبل هجومی‌تر شده است. بعد از باخت به آلومینیوم اراک، با حضور بازیکنان جدید نفس تازه‌ای به تیم داده شد، بردها شروع و روند رشد تیم از نظر نتیجه‌گیری بهتر شد.{داربی ۱۰۳} استقلال از ترس اینکه در درابی ببازد عقب نشسته بود و به فکر مساوی بود.

{فهرست جدید تیم ملی فوتبال ایران} این یک فرصت خوب برای بازیکنان جوانان است که خودشان را نشان بدهند اما به هر حال باید بپذیریم که بهتر بود از بازیکنان جوان در جام ملت‌های آسیا استفاده می‌کردیم تا در آن تورنمنت کسب تجربه می‌کردند. یادم می‌آید در دوران سرمربیگری علی دایی، در مقدماتی جام‌ جهانی از احسان حاج‌صفی استفاده می‌کرد که یک بازیکن جوان بود. آن زمان به خاطر اشتباه‌های این بازیکن از علی دایی انتقاد می‌شد اما دایی با بازی‌دادن به این بازیکنان جوان تلاش کرد آنها روز به روز با تجربه‌تر بشوند. در تیم ملی باید در نظر بگیریم به‌یک‌باره نمی‌شود پوست‌اندازی کرد و همه بازیکنان را تغییر داد. تغییرات باید کم‌کم ایجاد شود. 

 

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها