آخرین اخبار
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵
بازدید:۱۲۲۶
صد انلاین | فرمانده انتظامی رشت از دستگیری دندان پزشک قلابی در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم ۵۲ساله در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.
کد خبر : ۷۷۳۸۲
 

به گزارش صد آنلاین ، فرمانده انتظامی رشت از دستگیری دندان پزشک قلابی در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم ۵۲ساله در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

 

 

 

 


 سرهنگ محمود حافظی اظهار کرد: ماموران پاسگاه سراوان با انجام تحقیقات پلیسی فردی را که بدون پروانه طبابت اقدام به تأسیس مطب دندانپزشکی فاقد مجوز کرده بود را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی افزود: با هماهنگی قضایی ماموران به همراه نماینده سازمان علوم پزشکی به مطب مورد نظر اعزام شده و دندانپزشک قلابی را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از مطب متهم انواع داروهای غیربهداشتی و غیرمجاز، مهر، پروانه و گواهینامه‌های جعلی و تعدادی تجهیزات پزشکی کشف شد.

سرهنگ حافظی خاطرنشان کرد: متهم ۵۲ ساله در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس، از شهروندان خواست، برای درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کرده و در صورت برخورد با افراد سودجو و متقلب، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا

 

4561/ب
 
 
 
 
 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها