آخرین اخبار
۲۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۴:۴۵
بازدید:۴۵۷
بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های استقلال گفت: چرا وقتی می دانند در ورزشگاه دستگردی امکان حضور تماشاگر وجود ندارد، آن را برای مسابقات تیم های تهرانی تأیید می کنند؟
کد خبر : ۷۷۳۴۰

بهزاد غلامپور مربی گلرهای استقلال در خصوص درخشش سیدحسین حسینی گفت: درخشش حسینی چیز جدیدی نیست و او در این فصل، نشان داده که بهترین و آماده ترین گلر ایران است. سیدحسین یک دروازه بان فنی و بسیار با اخلاق است که اهل هیاهو و سروصدا نیست اما کارش را در استقلال به نحو احسن انجام می دهد و در بازی با هوادار هم عالی ظاهر شد. البته حتما از قول من بنویسید که همه تیم و سایر بازیکنان هم زحمت خود را کشیدند. بچه های استقلال چند بازی متوالی بیرون خانه و سپس دربی سنگینی را تجربه کرده و با توجه به فاصله کم بازی با هوادار نتوانستیم خوب ریکاوری کنیم. بنابراین خستگی ساق بچه اجازه نداد آن بازی همیشگی را ارائه بدهند اما مهم ۳ امتیاز بازی با هوادار بود که به دست آمد.


 

دستیار جواد نکونام افزود: نکته ای که کسی به آن اشاره نکرد غیبت ستاره اصلی و همیشگی استقلال بوده است. نمی دانم چرا وقتی می دانند در ورزشگاه دستگردی امکان حضور تماشاگر وجود ندارد، آن را برای مسابقات تیم های تهرانی تأیید می کنند؟ تیم های پرطرفداری مثل استقلال مثل اکسیژن هوا به تماشاگران خود نیاز دارند و از آنها انرژی می گیرند. این بازی درورزشگاه خالی روح نداشت و یکی از دلایل دیگری که بچه ها نتوانستند بازی همیشگی خود را انجام بدهند همین مسئله بود.

بهزاد غلامپور درپایان خطاب به هواداران استقلال و دوستداران این تیم گفت: روی صحبت من با استقلالی های عزیز است. این روزها برخی دشمنان قسم خورده استقلال بحث های تکراری و نخ نما مطرح می کنند و آدرس غلط می دهند تا جلوی پیشروی و موفقیت استقلال و البته همدلی آنها را بگیرند. اینکه چرا استقلال اقتصادی و یک برصفر می برد یا اینکه زیبا بازی نمی کند و از این حرف ها که شیطنت و کلید واژه برای کشیدن ترمز تیم ماست. از همه استقلالی ها خواهش می کنم گول این شیطنت ها را نخورند و بدانند در همه این سال ها، تیم هایی که قهرمان شدند دنبال ۳ امتیاز بازی بودند اما کسی نپرسید چرا زیبا بازی نمی کنید؟ تیم استقلال با همه مشکلات ریز و درشت به لطف برنامه ریزی و درایت جواد نکونام و فداکاری بازیکنان جنگنده اش، تا اینجا پیش آمده و از این به بعد هم پیش خواهد رفت. استقلال نکونام تیمی جنگنده و مبارز است که هدف خود را دنبال می کند و وارد بازی دشمنان نمی شود و امیدوارم هواداران استقلال هم گول این صحبت های شیطنت آمیز را نخورند.

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها