آخرین اخبار
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲
بازدید:۴۵۰
صد آنلاین | رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری یک اراذل و اوباش سابقه دار که با سلاح گرم موجب بی نظمی در شرق تهران شده بود، خبر داد.
کد خبر : ۷۷۳۳۴

به گزارش صد آنلاین ، سرهنگ "سعید راستی " اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر تهدید و قدرت نمایی فردی با استفاده از سلاح جنگی در محدوده خیابان "پیروزی" تهران و فرار متهم رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

 

 

 

 


وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، متهم سابقه دار بوده و با استفاده از سلاح جنگی و قدرت نمایی موجب رعب و وحشت شهروندان شده و پس از ارتکاب جرم از محل گریخته است.

این مقام انتظامی گفت: با انجام اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی، مخفیگاه این فرد شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی در یک عملیات ضربتی متهم دستگیر شد و در همان تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد. 

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه سلاح سرد از نوع نیمچه کشف و ضمیمه پرونده شد و کشف سلاح جنگی در دستور کار قرار گرفت.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس پایتخت با اشاره به اینکه متهم برای اخذ دستور قضائی به دادسرا معرفی شد، ادامه داد: تحقیقات پلیسی کماکان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پلیس

4561/ب
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها