آخرین اخبار
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲
بازدید:۱۱۶۰
صد آنلاین | رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: فردی که چند روز پیش دست به قتل همسر، مادر همسر و برادر همسرش زده بود، دست به خودکشی زد و به زندگی خود پایان داد.
کد خبر : ۷۷۳۲۷
 

به گزارش صد آنلاین ، رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: فردی که چند روز پیش دست به قتل همسر، مادر همسر و برادر همسرش زده بود، دست به خودکشی زد و به زندگی خود پایان داد.

 

 

 


سرهنگ «علی کرمی» روز دوشنبه در این ارتباط توضیح داد: حوالی ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه روز پنجشنبه ۲۴ اسفند، به دنبال وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از محلات شهر کرمانشاه، تیمی از ماموران پلیس به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران و انجام تحقیقات ابتدایی مشخص شد داماد خانواده در پی اختلافات خانوادگی، با حضور در منزل خانواده همسرش و استفاده از سلاح، اقدام به تیراندازی به سمت آنها کرده است.

سرهنگ کرمی تصریح کرد: در این حادثه، همسر، مادر همسر و برادر همسر فرد مهاجم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست دادند.

رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه افزود: با قتل اعضای این خانواده، تلاش شبانه روزی پلیس آگاهی برای شناسایی محل اختفای متهم فراری آغاز و کاراگاهان توانستند با کارهای اطلاعاتی محل اختفای این شخص را پیدا و محل را مورد محاصره قرار دادند.

 

وی تصریح کرد: پس از اطلاع قاتل فراری از محاصره محل اختفای خود، با اسلحه ای که در اختیار داشت اقدام به خودکشی کرده و جانش را از دست داد.

 

سرهنگ کرمی در پایان از انتقال جسد این فرد به پزشکی قانونی برای سیر مراحل قانونی خبر داد.

 
 
 
 
 
4561/ل
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها