۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵
بازدید:۶۰۶
علیرضا بیرانوند با کلین‌شیت مقابل پیکان گامی دیگر به سوی بازگشت به شرایط نرمال خود برداشت.
کد خبر : ۷۷۲۷۶

به گزارش صد آنلاین بیرانوند که با دریافت دو گل عجیب مقابل فولاد بعد از دریافت سوپرگل در  اراک در کانون توجه و انتقاد قرار گرفته بود با نمایش مطمئن مقابل پیکان قدم دیگری در راه بازگشت به شرایط نرمال خود برداشت. 
بیرانوند در این بازی برخلاف دیدار با فولاد آرامش داشت و به نظر می‌رسید کلین‌شیت در دربی هم کمکش کرده تا اعتماد به نفس گذشته‌اش را تا حدودی بازیابد. 
بیرو در همان پنج دقیقه ابتدایی یک شوت خطرناک را از بازیکن پیکان مهار کرد اما در ادامه نیمه نخست به زحمت نیفتاد. 

 


بیرو در نیمه دوم و ده دقیقه بعد از گل دوم تیمش با واکنش تماشایی مقابل ضربه نهایی آژیر واکنش درخشانی ارائه داد و توپ را از حوالی خط دروازه درآورد و در ادامه نیز عبدالکریم به کمکش آمد تا در ریباند دروازه‌اش باز نشود. 
بیرو لحظاتی بعد نیز با خروج عالی و دفع توپ هم موقعیت حریف را گرفت هم یک ضدحمله را ترتیب داد و و در ادامه مسابقه هم با بالا بازی کردن پرسپولیس به دردسر نیفتاد. 
بیرو با این کلین‌شیت از حیث آرامش و بازگشت به همان شرایط خوب گذشته گام بلندی برداشت و با اینکه ستاره تیمش نبود، اما مطمئن و با اعتماد به نفس کار کرد تا نشان دهد قصد کرده ماجراهای حاشیه‌ساز بعد از جام ملت‌ها را فراموش کند و روی دروازه‌بانی‌اش متمرکز شود. 
بیرو بعد از این بازی هم مصاحبه نکرد تا سر قولش بماند و با در پیش گرفتن این حربه گام‌های بلندتری برای دوری از حواشی بردارد و شرایط را برای خودش سخت نکند.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها