۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰
بازدید:۳۸۸
صد آنلاین | مدافع پرسپولیس در شرایطی که طبق آمار بهترین بازیکن تیمش در دیدار بااستقلال لقب گرفته بود، در بازی بعدی نیمکت نشین شد.
کد خبر : ۷۷۲۶۳

به گزارش صد آنلاین ، علی نعمتی مدافع سرخ‌ها که با بازگشت به پست تخصصی‌اش در دربی یکی از بازیکنان برتر این دیدار لقب گرفته بود، با توجه به بازگشت مدافعان دیگر این تیم و تصمیم اوسمار، نیمکت نشین شد.

 


نعمتی که به دلیل خلا پرسپولیس در پست مدافع چپ، طی هفته‌ها و بازی‌های متمادی در این پست به کار گرفته شده بود و هجمه زیادی را متحمل می‌شد، با بازگشت به پست تخصصی مدافع میانی و آن هم در شرایطی که یکی از نگرانی‌های بزرگ هواداران این تیم برای دیدار دربی و غیبت دو  مدافع میانی دیگر تیم (گولسیانی و کنعانی‌زادگان) بود، توانست یکی از بهترین نمایش‌های چند سال  اخیر خود را به جا گذاشته و نمره قبولی دریافت کند.

نعمتی اما در بازی بعد از دربی و مقابل پیکان به نیمکت بازگشت تا اتفاق عجیبی را دنبال کند. بازگشت محمدحسین کنعانی زادگان از محرومیت و همچنین گئورگی گولسیانی از مصدومیت باعث تغییراتی در ترکیب شد و اوسمار با نیمکت نشین کردن نعمتی ترجیح داد از زوج قدیمی‌اش استفاده کند.

نعمتی که طی سال‌های حضورش در پرسپولیس بدون حاشیه و با جنگندگی جالب توجهی کار را دنبال کرده، باید دید برای رقابت در فضای سختی که اکنون با آن روبروست، چه شرایطی را دنبال خواهد کرد.
 
21458/غ
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها