آخرین اخبار
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۶
بازدید:۲۹۸۵
صد آنلاین |  فرمانده انتظامی استان کرمان از آزادسازی ۴۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی به ارزش ۱۳۰میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.
کد خبر : ۷۷۲۶۰
به گزارش صد آنلاین ،  فرمانده انتظامی استان کرمان از آزادسازی ۴۰۰۰ مترمربع از اراضی ملی به ارزش ۱۳۰میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.
 
 
 
 

 
سردارناصر فرشید امروز ۲۷ اسفندماه در تشریح این خبر گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر تصرف اراضی ملی در یکی از نقاط شهر کرمان، ماموران پلیس امنیت اقتصادی با انجام بررسی‌های لازم متوجه شدند فردی با سندسازی اقدام به تصرف بخش زیادی از زمین‌های دولتی کرده است.
 
وی افزود: در این راستا ضمن هماهنگی قضایی و با همکاری کارشناسان اداره راه و شهرسازی و منابع طبیعی و اخذ استعلامات حوزه اسناد و مدارک مشخص شد ۴۰۰۰ متر مربع زمین که کارشناسان ارزش آن را بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال برآورد کردند، با تنظیم و جعل سند تصرف شده است.
 
فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: در این راستا با پی‌جویی‌های بعدی ماموران مشخص شد زمین تصرف شده متعلق به یک نهاد دولتی است که در این راستا یک متهم دخیل در زمین خواری دستگیر و با معرفی به مراجع قضایی از تضییع حق بیت المال و زیان‌های بسیاری که در انتظار خریداران بود، جلوگیری شد.
 
ایسنا
4561/ا
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها