آخرین اخبار
۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۰
بازدید:۲۷۸
صد آنلاین | جانشین فرمانده انتظامی داراب از دستگیری دعانویس که از یکی از شهروندان در فضای مجازی ۲ میلیارد و ۱۸۰میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
کد خبر : ۷۷۲۰۷

به گزارش صد آنلاین ،  جانشین فرمانده انتظامی داراب از دستگیری دعانویس که از یکی از شهروندان در فضای مجازی ۲ میلیارد و ۱۸۰میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

 

 

 

 

 


 عبدالکریم ساسانی امروز، ۲۷ اسفندماه با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت فردی به پلیس فتای داراب مبنی بر اینکه به علت مشکلات خانوادگی در فضای مجازی با فردی که خود را دعا نویس معرفی می‌کرد آشنا شدم که وی متعهد شد در قبال دریافت مقداری وجه نقد، مشکلات شخصی اینجانب را مرتفع کند حال متوجه شدم از من کلاهبرداری کرده است. وی افزود: در بررسی‌های اولیه  مامورین مشخص شد  طی چندین مرحله جمعا مبلغ ۲ میلیارد و ۱۸۰میلیون ریال از حساب شاکی به حساب فردی در شهر سیرجان واریز شده است.  ساسانی با بیان اینکه مامورین پلیس فتا با اقدامات فنی محل زندگی صاحب حساب را در یکی از روستاهای اطراف شهر سیرجان شناسایی کردند، افزود: کارکنان پلیس داراب پس از اخذ نیابت قضایی به آن مکان اعزام و با همکاری پلیس سیرجان متهم را دستگیر و به این شهرستان انتقال دادند. این مقام انتظامی گفت: متهم در بازجویی‌های پلیسی اعتراف کرد که با جلب توجه و سوء استفاده از اعتماد شاکی اقدام به کلاهبرداری از وی کرده است. جانشین انتظامی شهرستان داراب با اشاره به اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد: به هیچ عنوان به وعده‌های افراد مبنی بر حل مشکلات شخصی ار طریق دعا نویسی اعتماد نکنند و از پرداخت هرگونه وجهی به ویژه به حساب افراد ناشناس خودداری کنند. 

 

 

 

45612/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها