آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
بازدید:۶۱۳
صد آنلاین | فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس در کمتر از دو ساعت چهار شرور را که اقدام به ربایش ‏یکی از شهروندان نیکشهر کرده بودند، دستگیر کردند.
کد خبر : ۷۷۱۷۵

به گزارش صد آنلاین ،  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس در کمتر از دو ساعت چهار شرور را که اقدام به ربایش ‏یکی از شهروندان نیکشهر کرده بودند، دستگیر کردند.

 

 

 

 

 


 سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: با وقوع یک فقره آدم‌ربایی و ایجاد رعب و وحشت عمومی در یکی از روستاهای شهرستان نیکشهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: ماموران سریعا به محل اعلامی عزیمت و مشاهده کردند، چهار آدم ربا با استفاده از زور و تهدید، مردی را که حدوداً 38 سال سن داشت گروگان گرفته و به سرعت از محل متواری شده اند، بررسی های اولیه ماموران حاکی از آن بود که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات شخصی قبلی، فردی را گروگان گرفته‌اند، که تیم رسیدگی کننده جهت دستگیری عاملان این اقدام شرارت‌آمیز قدام کردند. وی با بیان این که مأموران جان برکف پلیس با انجام اقدامات هوشمندانه فرد ربوده شده را در کمتر از دو ساعت بدون هیچگونه تلفاتی از اسارت آزاد کردند، تصریح کرد: در این رابطه چهار گروگانگیر توسط مأموران دستگیر و جهت انجام سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

 

4561/ب

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها