۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۱
بازدید:۳۲۱
صد آنلاین | «با این سرعت، «وجدان اخلاقی» خود را از دست دادید و به سمت برگزاری انتخابات سوق می‌دهید تا جنگ متوقف شود؟ هفتم اکتبر را فراموش کرده‌اید؟ به جای فشار آوردن به اسرائیل، فشار را بر حماس وارد کنید.»
کد خبر : ۷۷۱۴۶
 

به گزارش صد آنلاین ، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با دهن‌کجی به نهاد‌های بین‌المللی و هشدار‌های آن‌ها مبنی بر خطرات حمله زمینی به رفح، بر انجام این حمله بدون توجه به این هشدار‌ها تاکید کرد.

 

 

 


به نقل از الجزیره، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در این باره گفت: اگر اکنون جنگ را قبل از دستیابی به تمام اهداف آن متوقف کنیم، به این معنی است که اسرائیل در جنگ شکست خورده است و ما اجازه چنین چیزی را نخواهیم داد.

نتانیاهو افزود: هیچ فشار بین‌المللی ما را از دستیابی به تمام اهداف جنگ باز نمی‌دارد، ما به سمت رفح حرکت خواهیم کرد و عملیات ما در آنجا چند هفته طول می‌کشد.

وی همچنین اظهار کرد: یک فشار بین‌المللی برای توقف جنگ و برگزاری انتخابات وجود دارد، اما ما تسلیم آن نخواهیم شد.

نتانیاهو با حمله به جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا هم گفت: با این سرعت، «وجدان اخلاقی» خود را از دست دادید و به سمت برگزاری انتخابات سوق می‌دهید تا جنگ متوقف شود؟ هفتم اکتبر را فراموش کرده‌اید؟ به جای فشار آوردن به اسرائیل، فشار را بر حماس وارد کنید.

 
اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها