آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷
بازدید:۷۱۸
صد آنلاین | رئیس بیمارستان نظام مافی شوش گفت: توده چهار کیلوگرمی با تلاش گروه جراحی بیمارستان نظام مافی از شکم بیمار شوشی خارج شد.
کد خبر : ۷۷۱۳۶

به گزارش صد آنلاین ،  رئیس بیمارستان نظام مافی شوش گفت: توده چهار کیلوگرمی با تلاش گروه جراحی بیمارستان نظام مافی از شکم بیمار شوشی خارج شد.

 

 

 

 

 


 به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شوش، احسان هدایتی روز شنبه بیان کرد: بیمار خانمی با ۵۸ سال سن با علایم درد در ناحیه شکم و لگن و تورم کل شکم به بیمارستان نظام مافی مراجعه کرد که پس از بررسی‌های اولیه وجود توده تخمدان این بیمار تشخیص داده شد.  وی ادامه داد: این بیمار توسط تیم پزشکی این بیمارستان جراحی و توده‌ای با وزن چهار کیلوگرم با اندازه ۲۴ سانتی متر از داخل تخمدان چپ بیمار به صورت کامل بدون آسیب به احشای شکم، روده و عروق بزرگ داخل شکم خارج شد. هدایتی گفت: تیم پزشکی در این عمل جراحی چند ساعته با تلاش و دقت کافی و همراهی سایر کارکنان اتاق عمل بیمارستان توانست با موفقیت این عمل جراحی حیاتی را برای نجات جان بیمار انجام دهد. بیمارستان نظام مافی بصورت میانگین روزانه ۲۰ عمل جراحی در تخصص های مختلف، زنان، ارتوپدی، مغز و اعصاب، جراحی عمومی و تخصص‌های مهم دیگر انجام می‌دهد.

 

 

 

 

4561/ل

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها