۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۷
بازدید:۱۳۷
پرسپولیس با یک غایب نسبت به دیدارهای اخیر خود اکنون مهیای جدال با تیم شگفتی‌ساز این هفته‌ها خواهد شد.
کد خبر : ۷۷۱۱۲

به گزارش صد آنلاین ، سروش رفیعی تنها غایب پرسپولیس برای بازی با پیکان خواهد بود که به دلیل دریافت کارت در دربی، این بازی را به دلیل محرومیت از دست داده است. با این حال اوسمار ویرا با بازگشت محمدحسین کنعانی زادگان و گئورگی گولسیانی خصوصا در فاز دفاعی شرایط بهتری را دنبال خواهد کرد.

 


اوسمار ویرا که اکنون ترکیب کاملی را به جز سروش رفیعی در اختیار دارد، مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که طی دو هفته اخیر دو تیم بالانشین جدول را شکست داده و با روحیه بالایی مهیای این بازی شده است. پیکان با رضا عنایتی طی دو هفته اخیر مقابل سپاهان و ملوان بندرانزلی به برتری دست یافته تا شرایط متفاوتی را نسبت به گذشته دنبال کند و با این شرایط حریف آسانی برای سرخ‌ها در آزادی نخواهد بود.

علیرضا بیرانوند در سودای کلین شیت پایان سال
برای علیرضا بیرانوند این بازی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. او که یک بازی تیمش را در این فصل از دست داده، نمی‌خواهد بیش از این از کورس مدعیان دستکش طلا عقب بماند و کلین شیت در این بازی را جستجو می‌کند. او بعد از کلین شیت در دربی، نمی‌خواهد فرصت دستیابی به آخرین کلین شیت سال 1402 را از دست بدهد و باید دید پیکان که طی دو بازی اخیر موفق به ناکام گذاشتن نیازمند و فرعباسی شده، برابر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی چه شرایطی را شکل خواهد داد.

خط دفاعی با بازگشت ملی‌پوشان
بازگشت محمدحسین کنعانی زادگان از محرومیت، او را بار دیگر به خط دفاعی سرخ‌ها بازخواهد گرداند. این در حالیست که علی نعمتی و همچنین فرشاد فرجی در دربی نمایشی درخشان در قلب دفاعی از خود به جا گذاشتند و با کلین شیت در این بازی بزرگترین نگرانی آنها را برطرف کرده بودند. این اما تمام ماجرای خط دفاعی پرسپولیس نیست و گئورگی گولسیانی نیز که برای کمتر کردن ریسک مصدومیت خود در دربی به میدان نرفته بود، شرایط بازگشت را به دست آورده و احتمالا بار دیگر او در کنار کنعانی زادگان زوج قلب دفاعی سرخ‌ها را پیش از فیفادی شکل دهند.

برای سمت راست اما دانیال اسماعیلی فر جایگاه ثابت خود را در اختیار دارد و موتور او کاملا روشن شده و از بدشانسی‌اش است که لیگ برای مدتی تعطیل خواهد بود. در سمت چپ هم حسن عبدالکریم برای این تیم به میدان خواهد رفت و باید دید طلسم پاس گل و یا گلزنی‌اش را مطابق انتظار هواداران در این بازی خواهد شکست یا خیر.

غیبت سروش رفیعی و بازگشت خدابنده لو
محمد خدابنده لو برای این بازی فرصت خواهد داشت تا مقابل تیم اسبق خود با پیراهن پرسپولیس به میدان برود. سروش رفیعی به دلیل محرومیت در این بازی غایب خواهد بود و در این شرایط کاملا محتمل است که مسعود ریگی و محمد خدابنده لو در میانه زمین و مهدی ترابی و اوستون اورونوف نیز به عنوان دو وینگر سرخ‌ها کار را در دست بگیرند.

عیسی چشم به دروازه پیکان
برای خط حمله نیز بار دیگر زوج امید عالیشاه و عیسی آل کثیر برای این تیم به میدان خواهند رفت. دو بازیکنی که با توجه به احتمال بازی بسته پیکان در استادیوم آزادی به دنبال این خواهند بود تا از کوچکترین فرصت‌ها بزرگترین موقعیت را برای دستیابی به گل شکل داده و مانع از دستیابی حریف به هدفش شوند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس
علیرضا بیرانوند
گئورگی گولسیانی
محمدحسین کنعانی زادگان
دانیال اسماعیلی فر
عبدالکریم حسن
محمد خدابنده لو
مسعود ریگی
مهدی ترابی
اوستون اورونوف
عیسی آل کثیر
امید عالیشاه

برای نیمکت این تیم نیز دست اوسمار برای تغییر شرایط در جریان بازی نیز کاملا باز خواهد بود؛ حضور بازیکنانی مثل وحدت حنانوف، فرشاد فرجی، علی نعمتی، وحید امیری، سعید صادقی، ابوالفضل بابایی و... که کاملا آماده آخرین بازی سال هستند، باید دید با چه نتیجه‌ای در تقابل اوسمار و رضا عنایتی همراه خواهد شد.

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها