۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۱
بازدید:۲۴۸
مهاجم استقلال خوزستان بعد از گلزنی در دیدار حساس مقابل ذوب آهن، اکنون به دنبال تکرار آن در دربی است.
کد خبر : ۷۷۱۰۰

آقایی‌پور و نقشه شلیک به قفس اتریشی در دربی

به گزارش صد آنلاین ، جواد آقایی‌پور بار دیگر به روند گلزنی بازگشته است و این بهترین خبر برای سیروس پورموسوی در دربی خوزستان است.

 


مهاجم پرماجرای پنجره زمستانی خیلی زود تمرکز دوباره خود را روی استقلال خوزستان قرار داد تا در مسیر دستیابی این تیم به سهمیه بقا، بار دیگر شرایط خود را نیز از نظر فردی بهتر کند.

آقایی‌پور که نیم فصل اول را با سه گل زده به پایان رسانده بود،  اکنون با دو گل زده طی ۵ بازی اخیر  هرچند کار سختی برای رقابت در جدول آقای گلی پیش‌رو دارد اما امیدوار است شرایط تیمش را با این گل‌ها بهبود بخشد و نقش تاثیرگذاری در هدف آبی‌ها برای بقا ایفا کند.

او هفته گذشته توانست مقابل ذوب آهن در اصفهان  به شکلی دیدنی دروازه محسن فروزان را باز کرد تا اعتمادبنفس بالای خود را به نمایش بگذارد. آقایی‌پور اکنون برای موفقیت برابر گلر اتریشی فولاد خوزستان در دربی جنوب نیز نقشه دارد و باید دید  قادر خواهد بود خیلی زودتر از آنچه که پیش‌بینی می‌شد، به آمار نیم فصل اول خود با ثبت سه گل دست یابد یا خیر.

او در نیم فصل دوم شرایط بهتری را با توجه به تقویت تیم برای رسیدن به این هدف دارد و قدرت هافبک‌های این تیم نیز افزایش یافته تا بهتر در موقعیت قرار گیرد و باید دید برای جدال با فولاد چه شادی گل جدیدی را در ذهن دنبال می‌کند.

21458/خ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
پربیننده‌ها پربحث‌ها