آخرین اخبار
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
بازدید:۲۹۰
صد آنلاین | پورموسوی و فولاد خوزستان و البته عبدالله ویسی؛ اینبار اما شرایط دو تیم و مربی به شکلی است که شاید آنها رفاقت قدیمی برای شکل دهی تاریخی‌ترین اتفاق دوران همکاری را هم به فراموشی بسپارند.
کد خبر : ۷۷۰۸۳

به گزارش صد آنلاین ، عبدالله ویسی و سیروس پورموسوی یک همکاری بزرگ را برای شکل‌گیری تاریخی‌ترین اتفاق برای استقلال خوزستان را به سرانجام رساندند و البته بعد از آن بیشتر در قامت رقیب برابر یکدیگر قرار گرفتند.

 


لیگ پانزدهم این دو مربی در کنار هم زمینه ساز قهرمانی تاریخی استقلال خوزستان شدند و البته بعد از آن با حضور ویسی در سپاهان، آنها بیشتر به عنوان رقیب روبروی یکدیگر قرار گرفتند تا شرایط آنها با تغییر مواجه باشد.

اکنون اما در تقابل دوباره شرایط کمی سخت و جنجالی‌تر هم شده است؛ عبدالله ویسی که به تازگی و از این هفته هدایت فولاد را در دست گرفته، ماموریت سختی را برای عبور این تیم به سمت بالای جدول و فاصله گرفتن از مدعیان سقوط پیش روی خود می‌بیند و البته خیلی زود رویروی همکار اسبق خود قرار گرفته است.

آنها در نیم فصل اول هم در قامت سرمربی استقلال خوزستان و نفت آبادان برابر یکدیگر قرار گرفته بودند که البته ماحصل این رقابت تساوی یک - یک بود. یک تساوی تلخ برای پورموسوی که تا لحظات پایانی سه امتیاز ارزشمند را در مشت خود می‌دید اما ناگهان با گل ثانیه‌های پایانی شریعت‌زاده به تساوی رضایت دادند.

موضوعی که البته انگیزه زیادی برای پورموسوی شکل داده تا به دنبال جبران آن نتیجه باشد. سرمربی استقلال خوزستان البته در بازی رفت مقابل فولاد هم بدشانسی بزرگی آورد و گرفتار همان طلسم دریافت گل در ثانیه‌های پایانی شد. اینبار در شرایطی که به نظر می‌رسید دو تیم به تقسیم امتیازات و نتیجه تساوی بدون گل رضایت دارند،  گادوین منشا در ثانیه پایانی بازی سه امتیاز را با گل خود به فولاد هدیه داد.

شرایط دو تیم البته اکنون به شکلی است که هم پورموسوی و هم ویسی بیشتر از همیشه چشم به سه امتیاز دوخته‌اند. سه امتیازی که می‌تواند شرایط را در جدول تا حد زیادی به سود هر کدام از تیم‌های برنده کند. پورموسوی اما هدف انتقام پا به این بازی برابر تیم اسبق خود خواهد گذاشت. انتقام و جبران تک امتیازی که در بازی رفت مقابل فولاد از دست داد و دو امتیازی که مقابل نفت آبادان ویسی از چنگ او در آورد، برتری در این دربی می‌تواند جبران بزرگی برای آن دو بازی تلقی شود در جدول نیز شرایط را به نفع تیم او کند. باید دید اینبار او مقابل ویسی برنده خواهد شد؟

21458/غ

اشتراک گذاری:
ارسال نظر
تازه‌ها
پربیننده‌ها پربحث‌ها